Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Teaching and Learning (Primary) – MTchLrn (Primary)
Victoria University of Wellington

Master of Teaching and Learning (Primary) – MTchLrn (Primary)

Wellington, Nový Zéland

9 Months

Angličtina

Plný úvazek

15 Nov 2024

17 Feb 2025

NZD 14 563 / per course

Na kampusu

Úvod

Staňte se učitelem a udělejte rozdíl. Stavte na svůj titul odbornou kvalifikací v učitelství pro základní školy.

Získejte dovednosti a znalosti, které potřebujete k vytvoření pozitivního, inkluzivního vzdělávacího prostředí a staňte se sebevědomým a efektivním pedagogem. Stanete se zprostředkovatelem změny pro vzdělávání a blaho dětí a mladých lidí.

Učte se v Učebně

Master of Teaching and Learning (Primary) je 10měsíční program na plný úvazek s 35 týdny ve třídě. Tato cenná zkušenost rozvine vaše dovednosti a umožní vám vidět, jak jsou teorie a praxe propojeny ve vašem rozvoji jako učitele.

Výuka probíhá především ve vaší hostitelské škole, kde po dobu 22 týdnů strávíte dva dny v týdnu po boku mentorského učitele v kontextu třídy. V každém z těchto týdnů budete mít také dva dny lekcí podle rozvrhu na akademické půdě, během kterých budete diskutovat, kritizovat a rozšiřovat své učení.

Kromě toho budete mít 13 týdnů praxe na plný úvazek, včetně čtyř týdnů na jiné škole. Vaše praxe na plný úvazek ve vaší hostitelské škole zahrnuje osm týdnů v druhé polovině roku, abyste rozšířili a prohloubili své pedagogické zkušenosti.

Studijní zkušenost

Můžete očekávat, že každý týden strávíte studiem 40 až 50 hodin. Kurzy se vyučují po dobu tří trimestrů, od února do listopadu. Ke kurzům se používá smíšený přístup prostřednictvím kombinace osobních a online aktivit.

Všichni studenti budou podporováni profesionální vzdělávací komunitou (8–10 kolegů) a akademickým mentorem.

Podpora pro studenty

Victoria University of Wellington je příjemné místo a jsou zde k dispozici nejrůznější zdroje a podpora, které vám pomohou využít čas, který zde trávíte, co nejlépe.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky