Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Science podle ročníkové práce a diplomové práce – MSc
Victoria University of Wellington

Master of Science podle ročníkové práce a diplomové práce – MSc

Wellington, Nový Zéland

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 10 994 / per year

Na kampusu

Úvod

Navažte na své bakalářské studium pokročilým vědeckým studiem na magisterské úrovni a staňte se špičkou ve svém oboru.

Získejte titul, který je uznáván na celém světě a přispívá ke znalostem ve vašem oboru. Master of Science (MSc) bude rozvíjet své technické, laboratorní a akademické psaní dovedností připravit vás na kariéru ve vědě.

MSc bude mít dva až dva a půl roku studia na plný úvazek nebo až čtyři roky na částečný úvazek. V prvním roce svého magisterského studia absolvujete několik kurzů souvisejících s vaší specializovanou oblastí. Dále provedete hluboký dohled za 12-15 měsíců a napíšete práci. Během studií můžete také publikovat publikace pro recenzované časopisy.

Chcete-li udělat MSc budete potřebovat bakalářský titul ve vhodném poli, s průměrnou známkou B nebo vyšší v předmětu oblasti. Mohli byste se také kvalifikovat pro vstup, pokud máte odpovídající práci nebo jiné zkušenosti.

Rozsah magisterských programů

Vyberte si dokončit tento magisterský program nebo jeden z specializovaných magisterských programů vědy. Většina specializovaných programů je 180 bodů a nevyžaduje práci.

Pokud jste již absolvovali bakalářský studijní program (Hons), můžete požádat o průchod přímo do 120-bodového MSc podle práce.

Pracovní zátěž

Pokud studujete na plný úvazek, můžete očekávat pracovní zátěž 40–45 hodin týdně po většinu roku. Studenti na částečný úvazek, kteří absolvují dva kurzy za trimestr, musí odpracovat přibližně 20–23 hodin práce týdně. Ujistěte se, že to berete v úvahu, pokud pracujete.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky