Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Applied Statistics – MappStat
Victoria University of Wellington

Master of Applied Statistics – MappStat

Wellington, Nový Zéland

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 16 162 / per course

Na kampusu

Úvod

Posuňte svůj bakalářský titul postgraduálním studiem a odborným školením ve statistických technikách.

Po statistikech je poptávka. Obrovská rozmanitost a množství dnes generovaných dat znamená, že je zapotřebí více lidí, kteří je dokážou analyzovat a dát jim smysl.

Náš Master of Applied Statistics (MAppStat) je navržen tak, aby vás vyškolil v řadě pokročilých technik a poskytl vám ocenění rozmanitosti práce prováděné profesionálními statistiky a konzultanty. Skládá se z kurzů a praktického výcviku, což vám umožní rozvíjet dovednosti ve výzkumu a poradenství. Tyto dovednosti pak uplatníte na pracovní stáži v příslušném ministerstvu nebo podniku.

Rozvíjejte své odborné znalosti v oblasti výzkumu, analýzy a komunikace s klienty a poradenství. Získáte sadu dovedností, abyste mohli řešit skutečné problémy. Absolventi jsou připraveni na kariéru s mnoha různými typy pracovišť.

Chcete-li se zapsat do MappStat, musíte mít titul ze statistiky, matematiky nebo jiné relevantní disciplíny s průměrnou známkou B+ nebo lepší.

Praktická zkušenost

Váš program se bude skládat jak z kurzů na univerzitě, tak z praktického výcviku v oboru. MappStat má profesionální zaměření a vy absolvujete poradenský projekt a praxi praxe. To vám poskytne jedinečnou zkušenost v mezinárodních programech aplikované statistiky.

Pracujte po boku ostatních studentů v konzultační roli se skutečnými klienty, jako jsou lékaři nebo akademici. Naučíte se mluvit s klienty o technických problémech v jazyce, kterému budou rozumět, a uděláte ústní prezentaci a napíšete zprávu.

Během praxe získáte cenné profesionální pracovní zkušenosti s hostitelskou organizací, jako je Ministerstvo obchodu, inovací a zaměstnanosti, Statistics New Zealand a NIWA, nebo společnosti zabývající se datovými vědami jako Dot Loves Data nebo Harmonic Analytics. Budete přizpůsobeni prostředí, které vyhovuje vašim cílům.

Trvání jeden rok

Dokončete magisterské studium za jeden rok na plný úvazek během tří trimestrů (březen–červen, červenec–říjen, listopad–únor) nebo až za tři roky na částečný úvazek. Obvykle studenti zahajují program buď v březnu nebo v červenci.

Pokud dokončíte pouze práci v kurzu, můžete získat postgraduální diplom ve vědě ve statistice.

Pracovní zátěž

Pokud studujete na plný úvazek, můžete očekávat pracovní zátěž 40–45 hodin týdně po většinu roku. Studenti na částečný úvazek, kteří absolvují dva kurzy za trimestr, musí odpracovat přibližně 20–23 hodin práce týdně. Ujistěte se, že to berete v úvahu, pokud pracujete.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky