Keystone logo
Victoria University of Wellington Magistr strategických studií – MSS
Victoria University of Wellington

Magistr strategických studií – MSS

Wellington, Nový Zéland

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 14 563 / per course

Na kampusu

Úvod

Vybudujte si kariéru s globálním dosahem. Rozvíjejte hloubkové vhledy do světových strategických a bezpečnostních problémů s mezinárodně uznávaným ročním titulem.

Mezinárodní pohledy a příležitosti

Rozvíjejte hluboké praktické a teoretické porozumění způsobům výkonu moci. Prozkoumejte, jak se řeší konflikty a jak je zajištěno zabezpečení po celém světě.

Získáte vhled do naléhavých geopolitických problémů naší doby, jako je vztah mezi USA a Čínou, kybernetická bezpečnost, Jihočínské moře a strategické reakce na problémy terorismu a občanských konfliktů.

Vylepšete své politické, analytické a výzkumné dovednosti a urychlete svou kariéru s globálně propojeným programem strategických studií.

Studiem na Fakultě historie, filozofie, politologie a mezinárodních vztahů se zapojíte do plně integrovaného programu Politologie a mezinárodních vztahů, který vám umožní přístup k široké škále relevantních kurzů a odborných znalostí.

Kapitálová spojení

Využijte umístění programu v hlavním městě země a úzké vztahy s politikou, diplomatickou a bezpečnostní komunitou. Prostřednictvím seminářů, kulatých stolů a přednášek pro hosty získáte kontakty a získáte praktické zkušenosti.

Mezinárodní uznání

Pracujte s mezinárodně uznávanými pracovníky, kteří jsou předními výzkumníky, učiteli a komentátory strategických a bezpečnostních otázek.

Pracovní zátěž

Pokud studujete na plný úvazek, můžete očekávat pracovní zátěž 40–45 hodin týdně po většinu roku. Studenti na částečný úvazek, kteří absolvují dva kurzy za trimestr, musí odpracovat přibližně 20–23 hodin práce týdně. Ujistěte se, že to berete v úvahu, pokud pracujete.

Svou pracovní zátěž můžete odhadnout sečtením počtu bodů, které budete dělat. Jeden bod odpovídá zhruba 10–12 hodinám práce.

Doba trvání

MSS bude obvykle trvat 12 měsíců pro studenty na plný úvazek a 24 měsíců pro studenty na částečný úvazek. PGDipSS obvykle trvá dva trimestry na plný úvazek nebo čtyři trimestry na částečný úvazek.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky