Keystone logo
Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Úvod

Mezi nejlepší

Victoria University of Wellington je jedničkou na Novém Zélandu v intenzitě vysoce kvalitního výzkumu a podle žebříčku QS World University Rankings za rok 2022 se řadí mezi 2 procenta nejlepších z 18 000 světových univerzit. Máme úzké spojení s národními obchodními, vládními a vědeckými výzkumnými komunitami. Nacházíme se v bezpečném, kompaktním, kreativním a prosperujícím městě, které je ideální pro studentský život.

Když studujete na Victoria University of Wellington , budete nuceni přemýšlet samostatně a budete inspirováni k úspěchu. Vytvoříte si pevné základy pro úspěch, které vám pomohou posunout vaši kariéru na další úroveň. Budete se učit od špičkových akademiků a výzkumníků a budete těžit z našich úzkých spojení s novozélandskými podnikatelskými, vládními a vědeckými výzkumnými komunitami. Nabízíme studentům výběr z více než 80 programů a řadíme se mezi 1 procento nejlepších světových univerzit pro 18 oborů. Univerzita má Five Stars Plus v hodnocení excelence QS Stars 2022 a pět hvězdiček v každé z osmi kontrolovaných kategorií – umění a kultura, hodnocení předmětů, zaměstnatelnost, zařízení, inkluzivita, internacionalizace, výzkum a výuka.

Jsme tu, abychom vás podpořili

Jako mezinárodní student získáte podporu od specializovaného týmu na akademické půdě – Te KahupapaWellington University International – od chvíle, kdy se přihlásíte, až do příjezdu a během studia. Studenti mají také přístup k široké škále univerzitních služeb, které vám pomohou uspět ve studiu. Patří mezi ně další pomoc při studiu, finanční plánování, podpora studentů se zdravotním postižením, důvěrné poradenství a rady týkající se zdraví a pohody. Victoria University of Wellington nabízí studentům příležitosti k postupu ve své kariéře, od odborných programů, které se zaměřují na praktické stáže na pracovišti a výzkumné projekty v reálném světě, až po jedinečné programy vedení a možnost studovat v zahraničí v jiné zemi jako součást vašeho titulu. Aktuálně je na výběr z 35 zemí, včetně Singapuru, Mexika, Dánska a Hongkongu.

Ideální místo pro studenty

Victoria University of Wellington má tři kampusy rozprostřené po centru Wellingtonu, všechny v blízkosti veřejné dopravy, místních atrakcí, zábavy a kaváren. Na univerzitě budete studovat v pulzujícím, kreativním, kompaktním a bezpečném městě v krásném přírodním prostředí. Wellington je ideální pro studentský život. Abychom vám pomohli usadit se, získat přátele a zapojit se do univerzitní komunity, doporučujeme studentům, aby se připojili k jednomu z více než 100 univerzitních klubů a společností, které sahají od kulturních skupin po sportovní týmy.

Najděte svou budoucnost

Když studujete na Victoria University of Wellington , budete nuceni přemýšlet samostatně a budete inspirováni k úspěchu. Vytvoříte si pevné základy pro úspěch, které vám pomohou posunout vaši kariéru na další úroveň. Najděte svou budoucnost s Victoria University of Wellington .

Žebříčky

Victoria University of Wellington, jedna z nejstarších institucí Nového Zélandu, má silný globální výhled a mezinárodní pověst akademické dokonalosti. Důsledně se řadíme mezi nejlepší univerzity na světě - mezi nejlepší 2 procenta 18,000 univerzit v 2022 QS World University Rankings, a mezi top 1 procento univerzit v 18 předměty.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Wellington

    Kelburn campus: Kelburn, 6012, Wellington

Otázky