We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

VGC International College

VGC International College

VGC International College

Úvod

Vaše budoucnost začíná správným vzděláním. Víme, že rozhodnutí vybrat tu nejlepší školu je důležité a je nám ctí, že o nás uvažujete. Ve VGC jsme si vybudovali reputaci poskytováním úžasných studentských zkušeností. Dokonalým spojením akademicky zaměřeného učiva s praktickou aplikací jsme vytvořili skutečně pohlcující vzdělávací zážitek. Prostřednictvím programů VGC naši studenti nejen vynikají v jazykových znalostech, ale jsou také lépe připraveni na skutečný svět. Důsledně jsme oceněni jako jedna z nejlepších škol ve Vancouveru a vždy jsme kladli potřeby našich studentů na první místo. V důsledku pandemie měli naši studenti mimořádně náročný rok, kdy se orientovali ve zcela novém vzdělávacím prostředí. Abychom zajistili, že budou stále schopni dosáhnout svých akademických cílů, upravili jsme naše programy a služby tak, aby nabízely online výuku, vytvořili tým podpory studentů a pokračovali v přidávání nových programů, aby vyhovovaly potřebám našich studentů.

Více než jen škola, víme, že nejlepší způsob, jak podpořit vaše učení, je vytvořit vřelé, podpůrné a kulturně rozmanité prostředí, které podpoří váš osobní růst. To znamená, že vám poskytneme příležitosti, jak získat přátele z celého světa, dozvědět se něco o kanadské kultuře a podílet se na ní, a také zajistit, že jsme vám k dispozici, abychom vám pomohli na vaší cestě. Naše víra v to, že vždy dáváme naše studenty na první místo, vyústila ve vynikající služby, silnou vizi a inovativní obchodní vedení. Dnes jsme se stali jednou z nejrychleji rostoucích škol v Kanadě. Budoucnost je jasná a těšíme se, že vás přivítáme na VGC International College .

Místa

  • Vancouver

    411 West Hastings Street, , Vancouver

  • Vancouver

    535 Granville Street, , Vancouver

    Otázky