Keystone logo
Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Úvod

Odvětví pohostinství a cestovního ruchu spojuje lidi se stále rostoucím a neustále se měnícím světem, což z něj činí jediný svého druhu. A to samé platí pro společnost Vatel Group: od svého založení v roce 1981 pracuje s průmyslovými přechody, které mají dopad na všechny a probouzejí ještě více povolání.

Proč se tedy nevymanit z prastaré tradice, kdy se studenti seskupují v jedné zemi, aby studovali a odjeli pracovat do jiných zemí po celém světě? Místo toho, aby měl ve Francii jen jeden obrovský kampus, se Vatel na počátku 21. století rozhodl zvýšit svou působnost exportem svých inovativních vzdělávacích metod do celého světa. Vatel, první celosvětová obchodní školní skupina v oboru pohostinství a cestovního ruchu, vytvořila nepřekonatelnou síť 50 areálů v 31 zemích. Všichni sledují stejné osnovy, které zahrnují francouzské umění pohostinství i regionální tradice: Vatel je globální i místní a je spojen s účastí globalizace.

Tento mezinárodní vývoj jde přirozeně ruku v ruce s mezinárodním vzdělávacím programem. Stavební kameny pracovních míst pro pohostinství, studium několika cizích jazyků a stáže v zahraničí jsou důležitou součástí našich původních vzdělávacích programů, jejichž cílem je zaměřit se a posílit mezinárodní vyhlídky našich studentů. Jak v našem bakalářském, tak v našem MBA mohou studenti rok studovat na jiném kampusu Vatel, zatímco se nadále učí a užívají si úplného ponoření do jiné kultury. Členové naší fakulty mají také speciální výměnný program, který zdůrazňuje jejich znalosti a osvědčené postupy.

Ve světě, který nyní myslí pouze z hlediska toků, kde zrychlení výměn, sdílení informací a neuvěřitelná expanze technologií převrací trh práce, je mezinárodní výhled klíčem k úspěchu. Pro Vatel je to důkaz, který činí naši skupinu tak úspěšnou již téměř 40 let.

DLOUHÁ A UDÁLÁ HISTORIE VZTAHŮ MEZI FRANCIÍ A VIETNAMEM JE NOVĚ ZNAMENÁ SPOLEČNOSTÍ UNIVERZITY VATEL A HOA SEN.

S myšlenkou trénovat dychtivé mladé mysli na profesionály v oboru nabízí škola nejideálnější a nejpraktičtější výukové zařízení; s moderními učebnami, které jsou plně vybaveny nejnovějšími vzdělávacími a experimentálními potřebami.

Místa

  • Ho Chi Minh City

    08 Nguyen Van Trang St, Dist.1, HCM City, Restaurant Campus:120bis Suong Nguyet Anh St, Dist.1, HCM City Ho Chi Minh City, VN, , Ho Chi Minh City

    Programy

      Otázky