Keystone logo
Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Úvod

Francouzská mezinárodní hotelová školící škola

Vatel přichází do Paraguay v roce 2011 jako jediná národní škola, která nabízí dvojitý titul a dává svým studentům diplom uznávaný francouzským státem, bakalářem. Celosvětový úspěch škol Vatel je způsoben tím, že udržujeme koncept duálního vzdělávání, kde 50% se učí ve třídě a zbývajících 50% na stážích a stážích v nejlepších hotelech v naší zemi a na světě. Vždy zůstáváme věrni filozofii, že „všechny teoretické znalosti musí být okamžitě ověřeny praxí“.

V Asuncionu budeme pracovat s oslnivým předpokladem a nádherou hotelů ve Wyndhamu.

Naše fakulta je tvořena uznávanými odborníky, kteří nejen zprostředkovávají teoretické znalosti, ale také praktické znalosti z tolika let odborné praxe, že se stali měřítkem v oboru.

Ve Vatel pracujeme nejen na akademickém a odborném vzdělávání, ale také na kognitivním rozvoji našich studentů, vnášíme jim důležitost tradičních etických hodnot úcty, disciplíny, pozitivního a proaktivního přístupu, znalosti toho, jak být a osobní prezentace

StockSnap / Pixabay

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

Internacionalizace je základním bodem při formování Vatel.

Program Marco Polo, Nejlepší inovace v akademickém programu, umožňuje studentům Vatel Paraguay studovat jejich sophomore rok na jiném ústavu Vatel na světě.

Jsou také součástí rostoucí sítě, v současné době má Vatel 9 000 studentů a 35 000 absolventů v kontaktu díky portálu VatelAlumni.

Díky velmi konkurenčnímu a aktuálnímu akademickému plánu nabízí Vatel Paraguay dvojitý paraguayský / francouzský diplom, který zaručuje rychlé profesionální zařazení:

 • Titul v oboru mezinárodní hotelnictví - MEC Paraguay
 • Bakalář mezinárodního managementu hotelů - Francie

Akademické poplatky

Pro více informací o akademických poplatcích klikněte zde.

Místa

 • Ciudad del Este

  Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña, 7000, Ciudad del Este

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky