Keystone logo
Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Úvod

Proč byste měli studovat International Hotel Management na Vatel Cyprus ?

122717_14524-20191011-151429-Logo-Vatel-BestSchool-Award.jpg

Chcete-li se stát mezinárodním manažerem, je důležité mít mezinárodní vzdělání založené na skutečných zkušenostech!

Učební model Vatelských škol založený na dokonalé rovnováze mezi teorií a praktickými zkušenostmi. Vatel se neustále zdokonaluje neustálým přizpůsobováním programů tak, aby vyhovovaly vyvíjejícím se potřebám trhu.

Úspěch našeho vzdělávacího modelu byl letos prokázán; protože jsme oceněni porotou Světové pohostinství na světě od poroty Worldwide Hospitality Awards v Paříži, kterou vytvořilo více než 800 profesionálů z hotelového průmyslu.

Jsme jediná mezinárodní škola hotelového managementu na Kypru, která poskytuje tak vysokou úroveň a prestižní úroveň.

122715_14524-20191011-150934-Students-CampusLife-BreakTime-9-Nimes-NoelBouchut.jpg

Osnovy kurzu

V rámci pevného kurikula požadovaných kurzů studenti střídají kurz s praktickými situacemi (během letního tréninku), ve kterých mají možnost aplikovat a testovat, co se naučili při účasti na MBA v programu International Hotel Management.

Celková délka studia je 18 měsíců, včetně 6 měsíců letního školení ve 4 nebo 5hvězdičkových mezinárodních hotelových řetězcích v zahraničí.

Francouzský státní úředník EU Bakalářský a magisterský titul (MBA) je poskytován na konci studia.

Umístění

Naše škola na severním Kypru se nachází uvnitř Kyrenia (Girne) v centru města, velmi pěkné místo, nedaleko od moře, slunečné s velmi příznivou teplotou; uvnitř Final International University.

Toto je velmi výhodná lokalita, protože můžete plně využít naše kosmopolitní město Kyrenia (Girne), krásné město s kombinací kultur a životních stylů.

Proč studovat s Vatelem?

S bakalářem v oboru International Hotel Management jste kvalifikováni k provozování manažerských pozic v mezinárodním hotelnictví a cestovním ruchu. Během těchto 4 let školní docházky:

  • získat odborné, právní, ekonomické a základní jazykové znalosti pro svůj obor;
  • Naučte se manažerské techniky a dovednosti vedoucího týmu.

Tito budoucí manažeři v mezinárodním odvětví pohostinství se zabývají konkrétními a provozními profesionálními realitami v celém vzdělávacím programu:

  • Mají skutečné klienty v kavárně a restauraci Vatel během jejich praktických aplikačních týdnů, starší studenti spravují mladší: všichni pracují společně v reálných podmínkách řízení.
  • Každý rok si zdokonalují své dovednosti na stáži ve 4/5 hvězdičkových hotelech, včetně mezinárodní stáže ve 3. roce v lokalitách jako Francie a USA.
  • Jejich kurzy pořádají profesoři i profesionálové v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.

Možnost účastnit se oceněného studentského výměnného programu Marco Polo Student Exchange na jiných školách Vatel.

Místa

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

    Toroslar Caddesi,6, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

Programy

Otázky