Keystone logo
© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

Úvod

Vatelova historie

Je to instituce, která strávila 40 let přípravou budoucích manažerů a ředitelů mezinárodního pohostinství. Jeho vzdělání se skládá z bakalářského titulu v mezinárodním hotelovém managementu.

Vzdělávání Vatel se rozšiřuje do 34 zemí, s 55 školami, s více než 9 000 studenty, 39 000 absolventy po celém světě, 520 učiteli a sítí důležitých spolupracovníků po celém světě.

Program

Bakalářský program International Hospitality Management na Hotel & Tourism Business School Vatel Andorra je zaměřen na kandidáty, kteří úspěšně dokončili bakalářský nebo vyšší vzdělávací cyklus.

Vyučovaný program umožňuje pokrytí vzdělávacích potřeb v hotelnictví a cestovním ruchu a nabízí studentovi specializované školení.

Metodika výuky je úspěšnou kombinací a rovnováhou mezi tréninkovými postupy a akademickým výcvikem přizpůsobeným novým požadavkům a aktuálním požadavkům tohoto sektoru.

Naše fakulta má vysoce kvalifikované učitele, všechny aktivní profesionály v oboru, kteří se zavázali budovat mosty mezi teoretickými tématy a odbornými zkušenostmi. Studijní program má navíc jasnou mezinárodní orientaci, která umožňuje studentům rozvíjet se v globalizovaném kontextu, reagujícím na aspirace profese.

Cíle školení

Osvojte si a osvojte si techniky dohledu a řízení, rozvíjejte obchodní kvality s otevřenou myslí, zejména v rámci mezinárodního cestovního ruchu a pohostinství.

Název a trvání

 • Francouzský státní titul registrovaný v RNCP ministerským výnosem a certifikovaná úroveň II
 • Celkový počet kreditů: 180 ECTS (European Credit Transfer System).
 • Délka studia: 3 roky
 • Možnost nabídky mezinárodní kvalifikace EURHODIP, European Bachelor of Management Hospitality & Tourism, nad rámec škol VATEL.

Jazyk tříd

 • španělština
 • Postupně budou studenti dostávat hodiny angličtiny (až 30 % jejich vyučovacích hodin).

požadavky na přístup

 • Bakalářský nebo vyšší titul.
 • Projděte vlastními přístupovými testy společnosti Vatel.

Centrum aplikovaného výzkumu

Cirvath (Vatel International Research Center in Tourism and Hospitality) je výzkumné centrum, ve kterém profesoři skupiny Vatel předvídají a dokonce přispívají k rozvoji cestovního ruchu a pohostinství. Studenti mají prospěch po celou dobu studia.

Mimoškolní činnosti

Ve Vatel Andorra považujeme za zásadní, aby studijní plán zahrnoval aspekty mimo akademický život, proto je program posílen o mimoškolní aktivity, které rozšíří odborné znalosti a zlepší manažerské dovednosti, strategické kapacity a podnikatelského ducha u našich studentů.

Národní a mezinárodní stáže

Vatel Andorra naplánoval různá období národních a mezinárodních stáží, které se liší v závislosti na učebních osnovách studovaných během školního roku. Studenti tak získávají zkušenosti související s realitou jejich budoucího povolání, rozvíjejí dovednosti pro týmovou práci a experimentování v prostředí, do kterého jsou směřováni.

Škola má smlouvy s nejlepšími řetězci, hotelovými zařízeními a turistickými společnostmi na světě, aby její studenti mohli vykonávat praxi. Studenti se tak dostanou na minimálně roční praxi, která je připraví na adaptaci na realitu trhu práce.

Pracovní příležitosti

Profese se otevírá novým sektorům, které nabízejí diverzifikované profesní kariéry, jako je nezávislé pohostinství a národní nebo mezinárodní řetězce, profesionální a rekreační cestovní ruch, zemědělsko-potravinářské zboží a velká distribuce, letecká, pozemní a námořní doprava, servisní společnosti atd...

Vlastnosti vyvinuté absolventy Vatel, jako je smysl pro pohostinnost, naslouchání, elegance, know-how a bytí, vytvářejí profily oceňované luxusním průmyslem a prestižními značkami.

Důvody, proč studovat v Andoře

 • Je to jedna z nejbezpečnějších zemí na světě.
 • Je to lyžařská země s nejvíce slunečnými dny.
 • Andorra vede žebříček destinací s větším počtem turistů na obyvatele.
 • Ročně ho navštíví více než 8 milionů návštěvníků a více než 2 miliony turistů. Má 3 lyžařské domény za cenu 10 nejvyšší kvality v Evropě.
 • Má skvělou nabídku pro volný čas a sport: mimo jiné nakupování, kulturu, gastronomii, tématické a zábavní parky, mezinárodní sportovní akce, lázeňská a wellness centra.
 • Škola se nachází v nesrovnatelném prostředí přírody se všemi výsadami velkoměsta. Nachází se 2 minuty od sportovního areálu a lanovky, která umožňuje přístup ke sjezdovkám, a 10 minut od obchodního centra Andorry.
 • V Andoře mohou studenti využívat nejrůznější společenské, rekreační a sportovní aktivity.

Mezinárodní program MARCO POLO

Výměna studentů mezi školami Vatel.

S programem Marco Polo nabízí Vatel Andorra studentům příležitost rozvíjet své vzdělání v mezinárodním měřítku a zakončit druhý rok studia na jedné z 55 škol Vatel na světě.

Student poznává novou zemi a ponoří se do jiné kultury, do jiného jazyka a lépe se připraví na mezinárodní kariéru. Kromě toho je podporováno soužití ve třídách mezi spolužáky z různých zemí a jejich integrace do studijních a pracovních týmů, které upřednostňují diverzitu.

Vlastnosti kampusu

Obchodní škola se špičkovým vybavením

 • Učebny vybavené audiovizuální technikou a projektory
 • Konferenční místnosti
 • Vyhrazené studovny pro studenty
 • Zdarma připojení k internetu (Wi-Fi připojení)

  Přijímací řízení

  Místa

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky