Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Vantage Travel International

Vantage Travel International

Vantage Travel International

Úvod

VÍTEJTE do našeho světa cestování a radosti

My v hotelu Vantage Travel nabízíme jedinečné celosvětové svátky a cestovní služby.

Jsme také hrdí na to, že jsme specializované a zkušené DMC v USA a Egyptě. Zaměřujeme se na vaše cestovní potřeby a touhy. Jsme zde, abychom vám pomohli s plánováním a správným rozhodnutím, abyste uspokojili vaše potřeby v oblasti cestování, odpovídali rozpočtu a vytvořili neuvěřitelné dlouhotrvající sladké vzpomínky.

Rádi bychom vás informovali, že budete oceněni jako návštěvník a pokud se stanete zákazníkem, očekávejte od nás to nejlepší. V naší společnosti dodržujeme vysoké standardy, takže nikdy nemusíte projít během špatného pracovního pobytu. Bez ohledu na to, za jakým důvodem je vaše cestování, pojedeme s nejlepšími službami dostupnými na trhu.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

O nás

Specializujeme se také na obchodní cesty, aby se přizpůsobili profesionálům, kteří dodržují lhůty. Náš tým vám může pomoci: rezervovat lety, rezervovat hotely, transferovat letiště, získávat limuzíny, vytvářet itineráře a vyhledávat místa pro prohlídky.

Od roku 2009 poskytujeme jedinečné cestovní služby do krásných lokalit. Zaměřujeme se na maximalizaci spokojenosti našich zákazníků při cestování přes některé z nejneuvěřitelnějších zemí světa.

Ať už se jedná o nádherné pyramidy Egypta, starobylé bazary Turecka, Calat Alhambra ze Španělska, úžasnou přírodu Nového Zélandu, Krásu Francie, kulturu Anglie nebo dokonce nádherné středomořské pláže Řecka a mnoho dalších destinací, vezmeme vás tam.

Vantage Travel International a její partneři zaručují, že budete spokojeni s cestovní zkušeností, kterou musíme poskytnout. Žádné další dlouhé čekání a nečekané problémy, je čas, abyste cestovali s lehkostí a pohodlí.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

Životopis

Můj partner a já jsme vášniví cestováním po světě, což věříme, že nás dělá šťastná a užíváme si života. Rádi se angažujeme a inspirujeme lidi všude a opravdu věříme, že cestování může změnit životy lidí a podporovat mír. Cesty silné naše schopnosti komunikace, pozvednout zkušenosti a přijetí každého jiný. Můžeme si myslet, že jiní jsou jiní, než cestujeme, a zjistíme, že jsme všichni jen lidé.

Raed má dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu od roku 1987 jako egyptolog a lektorka, cestovní pedagog a cestovní kancelář, poté se stal výkonným ředitelem společnosti Vantage Travel od roku 2009, zatímco Maggie začala jako mezinárodní právník, ale její vášeň pro cestování a její touhu dát svému synovi šanci být globálním dítětem a objevovat svět kolem něj, který ji přiměl, aby opustil formální zákon o životě a připojil se k tomuto zábavnému milujícímu průmyslu, který udržuje ji i ostatní šťastní.

Naší vizí společnosti Vantage Travels International byla vždy poskytnout lidem cestu po celý život; podobně jako to, co jsme zažili, a doufáme, že naše služby vás přimějí zamilovat se do světa.

Jsme oba součástí a podporujeme týmem dvaceti zkušených profesionálů ve společnosti Vantage Travel International . Jsme nadšeni zahájením dialogu, dozvědět se o vás, pracovat na plánování vaší příští dovolené nebo služební cesty a uvidíte úsměv uspokojení na tváři ...

Raed a Maggie

111551_pexels-photo-219014.jpeg
 • Nejčastější destinace: Naše nejoblíbenější destinace jsou Egypt, Řecko, Dubaj, Velká Británie, Německo, Francie, Itálie, Nový Zéland, Omán, Bahrajn, Španělsko a Turecko. Poskytujeme také evropské plavební cesty a egyptské říční plavby.
 • Specializace: Specializujeme se na produkt na míru společně s vysoce personalizovanými službami v rámci volnočasových nebo pracovních cest.
 • Nedávné výlety: Byli jsme po celém světě a naše nedávné cesty byly na Novém Zélandu, Austrálii, Velké Británii a Německu.

Místa

 • New York

  477 68th Street Brooklyn, NY 11220, , New York

  • Auckland

   Auckland, Nový Zéland

   Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky