Keystone logo
© The University of Fredericton
Vancouver Island University

Vancouver Island University

Vancouver Island University

Úvod

Toto je místo uznání a spravedlivého přístupu, úspěchů a osobní pozornosti - speciální směsice pečujícího a pečujícího prostředí odlišuje VIU od ostatních univerzit. Je to základní přísada pro výchovu založenou na hodnotách, která vytváří prostředí vyvažující akademické úspěchy s cílem rozvíjet sociální a vztahové dovednosti studentů tak, aby vydržely po celý život, změnily se a modelovaly ostatní, aby učinili totéž. Tímto způsobem VIU neocenitelně přispívá k mnohem silnějším a zdravějším komunitám a lepšímu světu.

Podpora a výsledky studentů jdou ruku v ruce.

Studenti a absolventi nám neustále říkají, jak malé třídy VIU a pečlivá podpora ze strany fakulty a zaměstnanců pro ně změnily úspěch při studiu. Pozornost na potřeby každého studenta jde daleko za řadu. Výsledek? Studenti mají příležitost stát se absolventy, kteří jsou sebevědomí, motivovaní a připraveni převzít svět, jakmile vstoupí do budoucí kariéry.

Studenti vzkvétají ve třídách zaměřených na výuku.

Studenti jdou nad rámec programů, které odpovídají jejich vášni, ambicím a budoucím profesním aspiracím. Zaměření na VIU je zaměřeno na pomoc studentům splnit jejich cíle, připravit se na kariéru a dosáhnout úspěchu, který si možná ani nepředstavovali, když začínali. Studenti zažívají praktické učení, individuální pozornost a mnoho příležitostí pro vysokoškolský výzkum.

S více než 120+ programy je před námi mnoho cest.

Studenti najdou ten správný program VIU, který jim pomůže připravit se na mnoho kariér. Poradci jsou s nimi od prvního dne, ať už začínají se zásadním upgradem na vstup na univerzitu, nebo jsou špičkovým středoškolským učencem, který navštěvuje stipendium.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Nanaimo

    Fifth Street,900, V9R 5S5, Nanaimo

    Otázky