Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Úvod

Valparaiso University je špičkově hodnocená univerzita, která nabízí více než 15 postgraduálních programů a přitahuje studenty z celého světa. Zaměřujeme se na rozvoj profesionální kariéry a naším posláním ve Valpo je vytvářet lídry, kteří slouží svým komunitám k vytváření lepšího světa. Každý z našich programů se zaměřuje na dovednosti, které potřebujete, abyste se stali lídrem, a zároveň zdůrazňuje důležitost služby druhým k vytvoření lepšího světa. Můžete si vybrat MBA z našich obchodních programů akreditovaných AACSB.

Naše obchodní škola patří mezi 5 % nejlepších obchodních škol na světě a zaměřuje se na udržitelnost a etické postupy, které pomáhají lídrům „dělat dobře tím, že děláme dobro“. Náš program informačních technologií má certifikaci STEM a otevírá dveře k rozšířeným příležitostem OPT a CPT v USA a připravuje absolventy na práci v obchodu a průmyslu po celém světě. Se zaměřením na epidemiologii náš postgraduální program v oblasti veřejného zdraví připravuje studenty na řešení potřeb v rozvojových a rozvinutých zemích.

Naše Masters in International Economics je lídrem v přípravě absolventů na práci v různých soukromých a vládních prostředích. Populární programy na Vysoké škole zdravotnických profesí zahrnují Masters of Nursing, zaměřující se na školení vychovatelů sester s cílem vyvinout odborníky, kteří mohou vzdělávat další generaci sester, a titul Doctor of Ergoterapie.

Na College of Arts and Sciences studenti dostudují sportovní administrativu, digitální a sportovní média, analýzu dat a modelování a další! Valparaiso University je malá škola, která se nachází pouhou hodinu od Chicaga a nabízí personalizované služby s přístupem do jednoho z největších měst v zemi. Připojte se k rostoucímu seznamu Valparaiso University absolventů z více než 40 zemí a vytvořte si budoucnost, kterou pro sebe chcete.

Místa

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

Otázky