Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Úvod

Jsme prosperující, nejlépe hodnocená vysoká škola v Madisonu ve Wisconsinu - jedno z nejúžasnějších měst v zemi. Myslíme odvážně a jednáme sebevědomě, nejen jako inženýři, ale jako angažovaní občané. Jako inženýrská komunita si ceníme jedinečných perspektiv, podporujeme respekt a inkluzivitu a společně pracujeme na oživení nových nápadů. V návaznosti na dědictví dopadu rozvíjíme vůdce, znalosti a technologie, které nyní zlepšují životy a vytvářejí lepší budoucnost. Základem veškerého našeho úsilí je síla jedné z nejlepších výzkumných univerzit na světě.

Naše inženýrské obory odrážejí nejen naši historii, ale také obrovskou příležitost: Tam, kde ostatní vidí překážky, vidíme potenciál pro inovace a schopnost změnit řešení, na kterých záleží.

Naše fakulta má silné podpůrné struktury pro spolupráci napříč disciplinárními hranicemi - a ve výsledku dosahují skvělých věcí. Naše vysoká škola hraje hlavní roli v trvale vysokém národním žebříčku UW-Madison v oblasti výdajů na výzkum, stejně jako v počtu patentů podaných prostřednictvím Wisconsin Alumni Research Foundation (WARF), jedné z nejstarších univerzitních kanceláří pro přenos technologií v zemi. Jsme klíčovými hnacími silami hospodářského a sociálního pokroku: Prostřednictvím Wisconsin Alumni Research Foundation a dalších snah, jako jsou spin-off společnosti a spolupráce přímo s průmyslovými partnery, se plody našeho výzkumu rozšíří do podniků a průmyslových odvětví po celém světě.

Místa

  • Madison

    Madison, Spojené státy americké

    Otázky