Keystone logo
© Eva Dang
UWE Bristol

UWE Bristol

UWE Bristol

Úvod

VUWE Bristol nás vás zmocňujeme k výběru. Vybrat univerzitu, která se zpochybňuje stejně jako vy. Chcete-li vybrat vášeň, která vám dává smysl. Chcete-li vybrat komunitu, která vede cestu, povzbuzovat vás, abyste zpochybňovali všechno, a stát se tím nejlepším, čím můžete být.

Změňte svět

VUWE Bristol, zaměřujeme se na řešení budoucích globálních výzev prostřednictvím vynikajícího učení, přední světový výzkum a kultura podnikání.

Tady, zmocňujeme naše studenty, aby si vybrali. Vybrat univerzitu, která se tlačí stejně jako je tlačí. Vybrat komunitu původních myslitelů - prolomení nových hranic a vedení cesty.

Od našich programů podpory podnikání až po průmyslové mistrovské kurzy. Profesionální mentoring podnikatelských inkubátorů. Přední světová výzkumná zařízení pro pracovní příležitosti po celém světě. Našim studentům dáváme nástroje, které potřebují k tomu, aby jednali podle svých nápadů a uskutečnili je.

Každý z našich průkopnických kurzů byl vytvořen ve spolupráci s profesionály z oboru. A více než 150 přichází s profesionální akreditací od průmyslových orgánů. Ve spojení s výukou světové úrovně, jsou navrženy tak, aby vybavily studenty nejžádanějšími dovednostmi, a druh myšlení, které zaměstnavatelé chtějí a potřebují. Takže když promujeteUWE Bristol, jste připraveni převzít svět.

Naše myšlení

Věříme, že je to jen tehdy, když se zeptáte „co kdyby?“ že objevíte „proč ne?“. Proto se nebojíme klást obtížné otázky - a řešit velké problémy čelem. Je to náš způsob, jak pokračovat ve skutečném rozdílu ve způsobu, jakým se učíme, analyzovat a přispívat do světa, ve kterém žijeme.

Naše hodnoty

Ambiciózní

Nebojíme se formovat, vyzývat a řešit velké problémy, převzít iniciativu a připravit cestu.

Inclusive

UWE BristolDěláme podpůrné a inspirativní místo pro učení a práci - někde, kde je podporována rozmanitost zkušeností a perspektivy, a učení a výzkum jsou sdílené a přístupné.

Inovativní

Vytváříme nové příležitosti pro lidi, kteří s námi pracují a studují. Přijímáme různé nápady a průkopníkem nových a udržitelných způsobů, jak dělat věci.

Spolupracující

Máme silné spojení lokálně i globálně. Pomáháme lidem a organizacím být nejlepšími, jak umí, budování důvěry v celé naší univerzitní komunitě i mimo ni.

Podnikavý

Vštěpujeme žízeň po nových znalostech, jeho vytvoření a aplikaci, zmocnění našich studentů a zaměstnanců k předvedení kreativního dotazování, důvěra „can-do“, a schopnost orientovat se v nejistotě.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  Místa
  • Bristol

   University of the West of England Frenchay Campus Coldharbour Lane, , Bristol

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • instagram
   • youtube
   • tiktok
  • Stapleton

   Blackberry Hill, BS16 1DD, Stapleton

   • Bristol

    UWE Bristol City Campus, , Bristol

    Otázky