Keystone logo
UUNZ Institute of Business

UUNZ Institute of Business

UUNZ Institute of Business

Úvod

Posláním UUNZ je poskytovat studentům z celého světa studijní zkušenosti, které je připraví na úspěšnou účast na Novém Zélandu a na globálních pracovních silách. UUNZ usiluje o to, aby byla předním vzdělávacím a průmyslovým školicím podnikem na Novém Zélandu a poskytovala transformativní vzdělávání.

  • UUNZ si váží znalostí a poznatků zakořeněných v kulturách našich studentů a zaměstnanců. Vážíme si rozmanitosti a multikulturalismu Nového Zélandu, zejména tikanga Maori. Vychováváme, respektujeme a podporujeme povědomí o kulturách, abychom prokázali význam našeho jména - „univerzální“ a „sjednocené“.
  • Kritická analýza hodnot UUNZ. Věříme, že znalosti by měly být čerpány z nejlepšího globálního stipendia a vytvářeny našimi vlastními zaměstnanci a studenty. Naším cílem je spojit stávající nápady a generovat originální nápady, které budou reagovat na současné globální potřeby.
  • UUNZ vybízí studenty, aby si vážili toho, kým jsou, a respektovali rozdíly v ostatních. Chceme vyrábět absolventy, kteří prokazují sebeuvědomění, empatii a silnou mezilidskou komunikaci.
  • Díváme se do budoucnosti. Uvědomujeme si, že zaměstnání bezprostředně po ukončení studia je někdy problematické kvůli rozdílům na trhu práce a vládní politice, takže se snažíme rozvíjet absolventy, kteří jsou odolní a vynalézaví pozitivně přispívají společnosti a jejich rodinám.

Místa

  • Waitākere

    Great North Road,411, 0600, Waitākere

    Otázky