Keystone logo
Utrecht University

Utrecht University

Utrecht University

Úvod

Utrecht University

Utrecht University založená v roce 1636, je uznávanou mezinárodní výzkumnou univerzitou, která se trvale umísťuje na prvním místě v Nizozemsku, na 14. místě v kontinentální Evropě a na žebříčku 100 nejlepších mezinárodních žebříčků a je členem renomované Evropské ligy výzkumných univerzit.

Inovativní a mezinárodně orientovaná akademická komunita

Když se Utrecht University , stanete se součástí inovativní a mezinárodně orientované akademické komunity-která přinesla nejméně 12 vítězů Nobelovy ceny-zapojené do špičkové a multidisciplinární výuky a výzkumu. Mezi vědce z Utrechtu, kteří mimořádně přispěli společnosti, patří držitel Nobelovy ceny Christiaan Eijkman, jeden z objevitelů vitaminu; neurofarmakolog David de Wied, který získal národní i mezinárodní uznání za objev, že neuropeptidy (malé proteiny) řídí mozkovou aktivitu a chování; a nejnovější držitel Nobelovy ceny Gerard 't Hooft, významný vědec v oblasti teoretické fyziky. Patří sem také Johanna Westerdijk, první profesorka v Nizozemsku.

Osobní a interaktivní výuka

Ve Utrecht University zažijete model kvalitního vzdělávání, které je zkratkou pro osobní a interaktivní výuku založenou na kritické reflexi a diskusi, flexibilitě a úrovni výběru pro studenty a také na trvalém profesním rozvoji lektorů.

Studenti a programy

Utrecht University čítá přes 30 000 studentů ze 118 zemí. Můžete si vybrat mezi 10 bakalářskými programy vyučovanými v angličtině a téměř 100 magisterskými programy v angličtině-nejširším spektrem absolventských programů vyučovaných v angličtině v Nizozemsku. Bakalářské programy jsou tříleté programy vedoucí k bakalářskému titulu (BA) nebo bakalářskému titulu (BSc). Magisterský program v oboru Utrecht University je jednoletý nebo dvouletý program vedoucí k získání titulu v oboru vědy (MSc), umění (MA) nebo práv (LLM). Kromě magisterského programu se můžete zúčastnit programu Young Innovators: výběrového kurzu 15 ECTS na úrovni absolventů.

Profesionální obor

Spojení s profesní oblastí je důsledně zakořeněno v osnovách magisterských programů UU. Středisko kariérních služeb podpoří váš přechod na nizozemský nebo mezinárodní postgraduální trh práce.

Vlastnosti kampusu

5 nejšťastnějších míst k životu

V Nizozemsku se běžně mluví anglicky. Utrecht je krásné středověké město, centrálně umístěné v Nizozemsku. Amsterdam a letiště Schiphol jsou vzdáleny méně než půl hodiny a vlakové spojení je snadné po celé Evropě. Z dobrého důvodu BBC Travel umístila Utrecht mezi „top 5 nejšťastnějších míst pro život“.

  Přijímací řízení

  Jak se přihlásit?

  Náš proces podávání žádostí se provádí online. Další informace o procesu podávání žádostí naleznete na našich webových stránkách.

  Místa

  • Utrecht

   Domplein,29, 3512 JE, Utrecht

   Otázky