Keystone logo
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Úvod

Beyond Excellence

Použití Inovativní technologie

100% Vzdělávání On-Line Speciálně pro on-line distribuce Studium z libovolného místa na světě

vysoká kvalita

Pověřený státu Florida, USA Metody a materiály Harvard Business School

Flexibilní rozvrhy

Umožňují studovat a pracovat současně Kompletní Racing usnadňuje krátké termíny

přiměřené náklady

Efektivní provoz Přemístění Student Úspory Nižší náklady a vysoká kvalita

Vzdělávací filozofie

Florida University UTH používá webové stránky jako jeho globální portálem a hlavním přístupovým bodem k zajištění on-line vzdělávacího systému. Za tímto účelem UTH Florida University vyvinula e-learningový portál snadný a dynamický přístup, který umožňuje studentům, aby kurzy v bezpečném a profesionálním prostředí. Florida UTH Univerzita bude poskytovat studenty a instruktory, všechny studijní materiály a materiály prostřednictvím e-learningové platformy. Všechny vzdělávací zdroje, včetně informací poskytovaných třetími stranami, bude přístupný prostřednictvím našich centralizované platformy.

Všichni uživatelé mohou komunikovat s platformou synchronní i asynchronní. Existují asynchronní aktivity, jejichž všichni účastníci nemusí být přítomna nebo připojena současně, jako je interakce v fór, pošta, wiki, atd Na druhé straně, synchronní aktivity jsou interakce v reálném čase nebo žijí, a zahrnují mimo jiné přes rozhovor nebo video konference.

Učení platforma Florida University UTH je navržen pro práci s PC, notebooku nebo tabletu použít webový prohlížeč s přístupem k připojení k internetu.

UTH, kteří studují na Floridě?

UTH Florida univerzita byla založena, aby vyhovovaly potřebám přistěhovalecké komunity na Floridě a ve Spojených státech. Tím, že nabízí flexibilitu on-line vzdělávání a prostých školné nákladů, UTH Florida University očekává, že její absolventi dosáhnout lepších úrovní v rozvoji jejich kariéry a hospodářských vyhlídek v dlouhodobém horizontu.

Ve stejné době, UTH Florida je ideální volbou pro studenty v Latinské Americe, kteří chtějí zlepšit své kariérní vyhlídky získáním stupně vzdělání vydaný univerzitou schválené odboru školství státu Florida. Americký diplom může být trhem vnímány jako mající vyšší tržní hodnotu a musí být lépe umístěny tak, aby ji přenést do jiných zemí.

Online

Inovativní + Vysoká kvalita + Náklady Modest

Florida UTH University pracuje na 100% on-line a nabízí své služby ve virtuálním prostředí navržený speciálně pro tento účel a provádět vhodná opatření k uspokojení vzdělávacích potřeb svých studentů technologií. Nabízíme kvalitní studijní zkušenosti prostřednictvím řešení problémů, zatímco my podporovat kreativitu a inovace.

UTH Florida University se zavázala k modelu distančního vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že on-line vzdělávání je disruptivní inovace 21. století, což naruší paradigma vysokého školství, která bude nakonec přinést cenově dostupné vzdělání a kvalitní služby všem a na všech místech, což umožňuje naše komunity a země růst a prosperovat.

pružný

On-line vzdělávání nabízí velkou flexibilitu při plánování dobu studia mohou studenti plánovat své studium a úkoly v plánu, který je nejvhodnější, protože jim poskytuje flexibilitu při práci a generovat příjmy při studiu na míru, které jim pomohou zlepšit jejich ekonomické vyhlídky.

skromné ​​náklady

On-line vzdělávání je jednoduchá, bez možnosti ozdůbky a tak nenabízí "zážitek z univerzitního života." Na oplátku, on-line systém nabízí ekonomičtější cestou k získání odborné kvalifikace a profesionální nástroje, které jsou žádoucí.

vysoká kvalita

případ Metoda

Všechny kurzy na úrovni absolventa jsou prováděny za použití metody případových studií k dosažení ponoření studentů v reálných situacích ovlivňujících podniky a vyžaduje, aby studenti rozvíjet, prezentovat a obhájit řešení mezi alternativami, které nabízejí svými spolužáky. Tato metoda vyžaduje aktivní účast studentů a rozvoj kritického myšlení.

Metoda případ je vyučován jako diagnostický nástroj pro použití v analýze problému a rozpoznávání vzorů, je navržen tak, aby učit se od instruktoři chtěli dozvědět od ostatních studentů v prostředí, které podporuje sdílení kolektivní zkušenosti a jedinečné pohledy každému studentovi.

V rámci diskuse o každém případě se učí konkrétních obchodních nástrojů a jsou aplikovány na konkrétních situacích, které jsou pod analýzu. To vyžaduje, aby studenti analyzovat problém, vyvinout řešení, zvažovat alternativy a zvolit akční plán. Doporučení každého studenta jsou sdíleny s ostatními studenty a bránil v otevřené diskusi, která stimuluje skupinovou spolupráci, rozvíjet komunikační dovednosti a kritickou analýzu alternativ.

Publishing Harvard Business School

Případové materiály používané UTH Florida University byly vyvinuty a distribuovaný Harvard Business School a Harvard Business Publishing. Kromě toho jsou všechny instruktory UTH Florida University byli vyškoleni v používání metody případových studií ze strany Harvard Business School profesoři.

A školicí materiály získané od Harvard Business School Publishing jsou důležitými faktory pro náš cíl poskytovat vysokou úroveň kvality vzdělávacích programů nabízíme v oblasti business administration.

Vzdělávat sami ve španělštině

Všechny kurzy nabízené Florida University UTH jsou vedeny 100% ve španělštině. Proto se studenti nemusejí učit angličtinu získat vzdělání na vysoké škole se nachází ve státě Florida.

Zásady vyučované v vzdělání v oboru Business Administration jsou univerzální a proto není třeba překládat naučit se je aplikovat na kariéru studenta. Cílem Florida University MWU přenášet a vývoji nástrojů potřebných pro kariéru v obchodním světě a znalosti anglického jazyka, i když doporučuje, není nezbytné pro úspěšnou profesionální kariéru.

Studenti, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti v angličtině jsou vybízeni k zařazování do specializovaných jazykových programech.

licence

UTH Florida University byl registrován a má povolení k poskytování vyššího vzdělání vydané Komisí pro nezávislé školství ministerstva školství státu Florida. Dodatečné informace týkající se této instituci, lze získat kontaktováním Komise 325 West Gaines Street, Suite 1414, Tallahassee, FL 32399.

Místa

  • Tampa

    Tampa, Spojené státy americké

Otázky