Keystone logo
University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

Úvod

Umístění

University of Technology, Jamaica (Utech), dříve škola umění, věda a technologie se nachází v širším Kingston metropolitního regionu ve farnosti svatého Ondřeje a zabírá přibližně 18,2 ha. Nachází se na východ od Hope botanické zahrady v rámci obchodních center Papine-Liguanea. Školní areál je podáván několika autobusových linek a je v docházkové vzdálenosti od Mony kampusu regionální univerzity v Západní Indie a fakultní nemocnice.

historie

Univerzita byla založena v roce 1958, původně pod názvem Jamajka Institute of Technology. V roce 1959, byl název změněn na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, vědy a techniky, a stal se součástí pod Vysoké škole uměleckoprůmyslové, vědy a technologie (část) Schéma 1959. To byla ověřena věcí parlamentu v roce 1964. V roce 1986, Scheme CAST byl revidován, aby College míra udělovat instituci. CAST Systém rovněž legálně zmocnit instituci řídit své záležitosti do dvou správních orgánů, a to Radě a akademické rady.

Instituce byla oficiálně přiznán status univerzitní 1. září 1995 pod názvem, University of Technology, Jamajka, a stal se plně pronajala 29. června 1999.

Historie instituce je úzce spojen se sociální a hospodářský rozvoj Jamajky. Z téměř 50 studentů a 4 programy v roce 1958, instituce rozrostla, aby se stal hlavní národní institucí s studentské populace více než 11.000 a nabízí více než 100 různých programů na vysvědčení, diplom a studijních úrovních.

Jeho akademické nabídky a vývoj byly modelovány v anglickém polytechnického systému s důrazem na flexibilitu přístupu, pracovního vzdělávání a profesní vazby. Flexibilita ve svých akademických nabídky se odráží v různých režimech kontaktní údaje, které zahrnují na plný úvazek a částečný úvazek (den vydání, večerní) a programy založené kooperativní práce. Kromě toho, některé programy jsou franšízy v řadě Společenství škol a většina programů jsou spojeny s národních a mezinárodních profesních organizací.

Místa

  • Kingston

    University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road, , Kingston

    Otázky