Keystone logo
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro MSc v environmentálním inženýrství
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

MSc v environmentálním inženýrství

Vila Real, Portugalsko

2 Years

Portugalština

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr inženýrství životního prostředí odpovídá 2. cyklu, zahrnující celkem 120 ECTS, distribuované během dvou akademických let (4 semestry).

Tato vzdělávací nabídka se zaměřuje na školení odborníků schopných navrhnout, plánovat, navrhnout, řídit a provádět řešení, která mají za cíl pracovat v Životním prostředí. Na druhou stranu se snaží poskytnout integrovaný pohled na problémy životního prostředí, aby zahrnoval inherentní technologické, ekologické a sociálně-ekonomické aspekty. Kromě toho mohou odborné materiály a způsob, jakým jsou vyučovány, reagovat na požadavky podnikové struktury, a to jak v oblasti průmyslu, tak v oblasti konzultací, v ústřední a místní správě a mohou být také zaměřeny na výzkumné a technologické vývojové činnosti. V tomto kontextu jsou hlavní cíle tohoto magisterského kurzu:

  • Konsolidovat znalosti s cílem ukázat profesionální přístup v oblasti životního prostředí;
  • Podporovat porozumění fyzikálním, chemickým, biologickým a ekonomickým procesům souvisejícím s fungováním environmentálních systémů;
  • Provádět rozvoj dovedností, které umožní integrovanou analýzu a hodnocení environmentálních problémů založených na znalostech získaných v různých oblastech;
  • Konsolidovat schopnost řešit environmentální problémy ve svých rozměrech;
  • Vypracovat strategie environmentální povahy, které se promítnou do podpory udržitelného rozvoje;
  • Zvyšování schopností rozvoje znalostí, od výzkumu literatury o specialitě, navrhování a navrhování zkušeností, interpretace a diskuse výsledků, používání modelů a využití simulace;
  • Konsolidovat přímé, obecné a aplikované dovednosti pro inženýrství a environmentální vědy, a to komunikaci, řízení a schopnost rozvíjet týmovou práci.

Rozvrh

Druhý cyklus v inženýrství životního prostředí zahájí třídní aktivity v týdnu od 10. do 14. října, v závislosti na čase, který má být publikován. Učitelská činnost se uskuteční během denních hodin.

Životnost

2 roky

ECTS

120

Profesionální výstupy

Magisterské studium inženýrství životního prostředí je zaměřeno na integraci pracovníků firem nebo organizací v sektoru životního prostředí, a to ústředních veřejných orgánů (případy Ústavu pro vodu a Ústavu ochrany přírody), regionálních (regionálních ředitelství pro životní prostředí a územní plánování Regionální komise pro zemědělství, Regionální zdravotnické asociace atd.) A místní (obce a úřady místní technické podpory). Stejně tak je možné je rozšířit na úroveň podnikové struktury v různých oblastech životního prostředí, od poradenství až po definici projektů monitorování, léčby a auditu. Budoucí mistři mohou také integrovat multidisciplinární výzkumné týmy v oblasti životního prostředí.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy