Keystone logo
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro Mistr v biotechnologii pro zdravotní vědy
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Mistr v biotechnologii pro zdravotní vědy

Vila Real, Portugalsko

2 Years

Portugalština

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cyklus studia vedoucí k magisterskému studijnímu programu Biotechnologie pro vědy o zdraví poskytuje studentům specializaci zaměřenou na doplnění vědeckých poznatků získaných v úvodních školeních (1. cyklus) v oblasti genetiky a biotechnologie, biologie, zdraví, Biochemie, Chemie nebo související školení, které poskytují podrobné a aktuální vědecké a technické školení včetně nejmodernějších technik v hlavních oborech biotechnologie a genetiky pro analýzu a diagnostiku zdraví.

Cílem tohoto druhého cyklu je získání specifických teoretických a technických kompetencí ve výše uvedených oblastech, které umožňují výcvik vysokoškolských techniků s magisterským vzděláním schopným integrace do evropského trhu práce kromě národního.

Rozvrh

Druhý cyklus v biotechnologii pro zdravotnické vědy zahájí aktivity týdne od 10. do 14. října podle časového období, které se má zveřejnit. Akce se uskuteční během denního světla zaměřeného na čtvrtek a pátek.

Životnost

2 roky

ECTS

120

Profesionální výstupy

Mistr v biotechnologii pro zdravotní vědy bude mít odbornou a odbornou specializaci k výkonu praxe jako vedoucí technik v oblasti zdravotní a zdravotní diagnostiky v moderní forenzní genetice, genotypování, genetika rakoviny, histopatologie a imunogenetiky, technologie DNA a genetického inženýrství , diagnostické biotechnologie a terapeutické nanobiotechnologie atd. spolu s klasickými analytickými technikami.

Tato činnost může být vykonávána například v:

  • Laboratoře veřejných nebo soukromých nemocnic;
  • Laboratoře klinické analýzy;
  • Univerzity a instituce vysokoškolského vzdělávání;
  • Biotechnologický, farmaceutický a biomedicínský průmysl;
  • Instituce vzdělávání, Vědecký výzkum a technologický rozvoj.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy