We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

Úvod

Sykes College of Business z University of Tampa je přední soukromá instituce zaměřená na rozvoj globálních lídrů zítřka. Náš závazek k dokonalosti se odráží v naší akreditaci AACSB - uznání, které nás řadí mezi vrchol 5 procent postgraduálních obchodních škol po celém světě.

Naše inovativní programy zahrnují nejnovější nástroje a techniky, vybavit studenty pokročilým řešením problémů a analytickými dovednostmi potřebnými k vyniknutí na globálně konkurenčním trhu. Vysoká škola má živé spojení s podnikatelskou komunitou, a naši studenti těží z obrovských zážitkových učení a příležitostí k vytváření sítí. V rámci našich programů MBA a MS jsou nabízeny četné možnosti koncentrace, umožňující studentům prozkoumat jejich talent a přizpůsobit jejich studijní kurzy.

Naši členové fakulty se mohou pochlubit působivou kombinací pokročilých akademických pověření a praktických obchodních zkušeností. Nejenže dělají vynikající práci ve výuce a mentoringu, ale také se zabývají příslušným akademickým a průmyslovým výzkumem. Tento výzkum nás stále zapojuje do vývoje nových teorií a pomáhá v našem pedagogickém poslání.

Sykes vysoká škola podnikání

Sykes College of Business je nedílnou součástí univerzitního kampusu 100 akrů zasazeného do srdce Tampy. Jako komplexní instituce, University of Tampa poskytuje celé spektrum zdrojů, kvalifikovaná fakulta a moderní zařízení.
Sykes College of Business je jednou z elitních soukromých škol na jihovýchodě akreditovaných na postgraduální i vysokoškolské úrovni AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB International je přední obchodní akreditační organizace, podpora excelence a neustálé zlepšování vysokoškolského a postgraduálního vzdělávání.

Co nás odlišuje

V srdci jedné z nejživějších obchodních komunit na Floridě, Sykes College of Business z University of Tampa nabízí prvotřídní vzdělání s mezinárodní reputací úspěchu.

Na Sykes College of Business jsme hrdí na funkce, které nás odlišují mezi špičkovými světovými obchodními programy:

  • Nejvyšší akreditace
  • Inovativní kurikulum
  • Vynikající fakulta
  • Zážitkové učení
  • High-tech zařízení

Sykes College of Business je místem, kde se zítřejší obchodní lídři - od hned za rohem do vzdálených koutů světa - přicházejí učit, rozvíjet a propojovat. Vysoce kvalifikovaní studenti různého věku a prostředí absolvují pokročilé školení v řadě oborů od členů fakulty s pulzem na podnikatelskou komunitu.

Akreditace

Akreditace AACSB

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Tampa

    401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building, 33606, Tampa

    Otázky