Keystone logo
University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

Úvod

The University Savoie Mont Blanc (Chambéry) nabízí jak krátké (univerzitní diplomy, univerzitní diplomy z technologie), tak dlouhé (bakalářské, magisterské, doktorské a také inženýrské diplomy) kurzy, ať už počáteční akademické, akademické kontinuální, pracovní studium nebo ověření získaných zkušeností (VAE), na místě nebo na dálku.

Na svých třech kampusech, Annecy, Le Bourget-du-Lac a Jacob-Bellecombette, nabízí Université Savoie Mont Blanc obzvláště atraktivní studijní podmínky v srdci výjimečného prostředí. Všude v této strukturované vícepolaritě studenti najdou personalizované sledování, podporu při definování a rozvoji svých osobních projektů a prostředky, které jim umožní úspěšnou integraci do pracovního života.

Výzkum provádějí uznávané, označené a uznávané laboratoře zapojené do úzkého partnerství s významnými organizacemi, mezinárodními organizacemi nebo jinými strukturami na špici inovací . Naši vědci jsou silně zapojeni do několika oblastí, které doprovázejí územní dynamiku: hory, mechatronika, organizace, cestovní ruch, image a energetika. Spolu s fyzikou přispívají k viditelnosti Université Savoie Mont Blanc ve výklencích, kde je její reputace mezinárodně uznávaná.

Díky angažovanosti a mobilizaci všech jejích zaměstnanců mezi Savojskem a Mont-Blancem má univerzita jedinou ambici: usilovat o osobní úspěch a přispět k lepší integraci svých studentů do znalostní společnosti 21. století.

Místa

  • Chambéry

    Rue Marcoz,27, 73000, Chambéry

    Otázky