Keystone logo
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Vlastnosti kampusu

San Francisco je váš kampus

V tomto městě inovací, podnikání a kultury nabízí University of San Francisco na své College of Arts and Sciences 19 jedinečných postgraduálních programů.

Díky rozšířené učebně San Francisco Bay Area těží univerzita a její studenti z neobvykle bohaté řady příležitostí.

Stejně jako naše domovské město San Francisco je USF duchem globální, společensky uvědomělá, otevřená různým perspektivám a oživená novými nápady.

USF, založená v roce 1855 jako první univerzita v San Franciscu, je soukromá jezuitská univerzita s vynikající historií ve vědách, společenských vědách, humanitních vědách, vzdělávání, ošetřovatelství a podnikání. Jeho 10 068 studentů pochází z 50 států USA a 101 zemí.

Na základě tradice zakladatelů USF je závazek ke spravedlnosti – zlepšit životy našich spoluobčanů z celého světa, ať už žijeme a pracujeme kdekoli na světě. Smyslem univerzity je vzdělávat „jednotlivce, kteří mají mozek, aby něco změnili, a srdce, aby to chtěli dělat“.

Tento cíl sdílí 471 profesorů na plný úvazek univerzity, protože uplatňují vyšší standard excelence – kombinují znalosti, dovednosti a soucit, aby čelili výzvám naší doby.

Proč studovat v USA?

 • Mezinárodní studenti považují San Francisco za přívětivé a kosmopolitní město.
 • Zaměstnavatelé oceňují dovednosti a zkušenosti se vzděláváním mimo vaši domovskou zemi – dovednosti týmové práce, mezilidské dovednosti a sebevědomé mezinárodní dovednosti, které rozšiřují a posilují váš přístup ke svému oboru.
 • Rozvíjejte své znalosti angličtiny v profesionálním a akademickém prostředí.
 • Porozumět jiným kulturám na základě skutečných zkušeností – a respektovat různé perspektivy ve vaší profesní a akademické oblasti – jsou úspěchy, kterých si zaměstnavatelé stále více cení!
 • Získejte schopnost odvádět kvalitní práci v prostředí, které se liší od toho, co je pro vás pohodlné.

  Přijímací řízení

  Požádejte o USF

  Vzdělávání USF je o intelektuálním rozvoji a kariérním postupu – stejně jako o oddanosti spravedlivějšímu světu.

  Přijímací řízení pro absolventy

  Žebříčky

  Top 100

  USF zaujímá 103. místo v národních univerzitách v USA podle US News & World Report 2021. V USA je 2 618 univerzit

  Rozmanité

  Komunita USF odráží mezikulturní bohatství Spojených států. US News & World Report řadí USF jako číslo 4 mezi národními univerzitami pro etnickou rozmanitost a číslo 14 pro mezinárodní zápis studentů.

  10 tisíc +

  Univerzita má 10 068 studentů včetně 4 059 postgraduálních studentů a 1 325 zahraničních studentů.

  Akreditace

  Akreditace AACSB

  Úvod

  O vysoké škole

  Jako jedna z předních univerzit jezuitských katolíků, Vysoká škola uměleckoprůmyslových a věd spojuje přísné akademické učební osnovy s městskou a globální perspektivou. Vysokoškolská vize úspěchu zahrnuje jak hlavu, tak srdce, s vynikajícími členy fakulty, kteří dávají studentům dovednosti a soucit, aby vytvořili spravedlivější a humánnější svět.

  V uplynulých letech získali naši pedagogičtí učenci bezprecedentní národní uznání: získání národních ocenění, získání nových grantu a prestižních stipendií Fulbrightem a premiéra v hlavních uměleckých a filmových festivalech po celém světě.

  Naši studenti publikovali svůj výzkum spolu s naší fakultou, získali ocenění za své psaní, obdrželi vysoce konkurenční stipendium a byli přijati na špičkových postgraduálních školách. Jsou také zapojeni do komunity a dělají rozdíl. Od budování knihovny pro děti ulice v Zambii k překlenutí digitální propasti v Peru, boji proti dnešnímu otroctví právě v USA, naši studenti mění svět k lepšímu.

  Vysoká škola uměleckoprůmyslová nabízí širokou škálu vzdělávacích možností, jimiž je posláno nejen posílení znalostí a dovedností potřebných k úspěchu osob a odborníků, ale také hodnoty a citlivost, které je třeba pro muže a ženy pro druhé.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • San Francisco

   2130 Fulton Street San Francisco, California, United States , 94117, San Francisco

  Otázky