Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Úvod

Unikát mezi univerzitami v Libanonu, USEK byla první univerzitou, kterou založili libanonští občané, v tomto případě mniši z Libanonského řádu maronitů (OLM), kteří své hodnoty do vzdělávání vkládají od 7. století. Vzdělávací programy a rozvoj výzkumu, který nabízíme všem našim studentům, jsou v souladu s oficiálními požadavky libanonského státu, ústavami OLM a sociálním učením katolické církve na univerzitách a v poslední době s americkým stylem vzdělávací systém a mezinárodní akreditace, které našim studentům poskytnou širší vyhlídky v zahraničí i v Libanonu.

Univerzita si od počátku udržuje svoji dynamiku, rozšiřuje se a zůstává věrná svému all inclusive a nelitářskému křesťanskému humanismu, který prochází učením, které dodáváme. Naše vysokoškolské vzdělání v reálném světě je založeno na našem závazku k silné správě a řízení, hodnocení učení a výuky, blahobytu studentů a podpoře naší pracovní síly na základě zásad oceňování komunity, intelektuální zvědavosti, tradice a inovací a vysokého výkonu .

Titul z USEK připravuje naše studenty na výzvy současného světa. Naše robustní vzdělávací jádro zahrnuje programy ve všech hlavních studijních oborech a zahrnuje nové odborné specializace v souladu se současným trhem práce.

Naši komunitu tvoří různorodí a talentovaní studenti, učitelé, zaměstnanci a absolventi. USEK pocit sounáležitosti vychází ze síly individuálních a týmových spojení v rámci komunity na základě duchovních, občanských a etických hodnot respektování druhých a jejich přesvědčení.

Heslo USEK: „Když přijde Duch pravdy, uvede vás k celé pravdě.“ (Jan 16:13)

Mise

Úřad pro zajišťování kvality a efektivitu institucí (QA-IE) podporuje univerzitu při plnění jejího poslání prostřednictvím různých iniciativ, jako je plánování, hodnocení a zlepšování administrativní a akademické výkonnosti v souladu s mezinárodními akreditačními standardy, je-li to relevantní. QA-IE shromažďuje a analyzuje data, která jsou šířena pro účely rozhodování a podávání zpráv.

Vidění

Vizí kanceláře QA-IE je stát se národním a regionálním modelem v oblasti zajišťování kvality a institucionální efektivity prostřednictvím hodnocení a akreditace.

Vlastnosti kampusu

Tři regionální univerzitní centra USEK (RUC) v Libanonu se zavázala poskytovat možnosti vyššího vzdělávání studentům, kteří by k němu jinak neměli přístup, a nabízejí studijní programy pro studenty, kteří chtějí získat titul ve svých komunitách a dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů.

Tituly na RUC jsou uznávány vládou. Každé centrum RUC, vytvořené samo o sobě, má svůj vlastní charakter a všechna poskytuje vynikající, všestranné vzdělání. Studenti mohou těžit ze studia v malém vzdělávacím prostředí, rozvíjení smysluplných vztahů s fakultou, pozorní k jejich potřebám, na vhodném místě.

Výhody regionálního kampusu USEK:

 • Malé třídy se zkušenými členy fakulty, kteří praktikují profesionály ve svém oboru
 • Pohodlné rozvrhy vám ponechávají dostatek času na to, abyste se vešli do práce nebo rodinných povinností
 • Kompletní studijní programy
 • Přístup k zaměstnancům na plný úvazek, kteří studentům pomohou s finanční pomocí, registrací nebo obecnými otázkami akademického programu
 • High-tech zdroje
 • Pohodlné parkování

Zahle RUC

Zahlé zapsal své první studenty v září 2000/2001. Nachází se 55 km východně od Bejrútu, kampus Zahle leží na místě setkání mezi libanonskými horami a pozoruhodnou náhorní plošinou Beqaa a je známý po celém Libanonu a regionu pro své příjemné klima, četné restaurace na břehu řeky a kvalitní arak.

Proč Zahle?

Největší z regionálních center Zahle nabízí akademické programy napříč většinou klíčových oborů, včetně užitého umění, architektury, zemědělství, obchodu a komerčních věd, inženýrství, výtvarného umění, potravinářských věd, humanitních věd, práva, filozofie a věd.

Rmeich RUC

RUC of the South, Rmeich je malá RUC s velkým zastoupením v komunitě. Nachází se v bohaté historické oblasti Caza Beint Jbeil, poblíž jižní hranice, kampus se nachází v blízkosti prvního maronitského kláštera postaveného v jižním Libanonu.

Proč Rmeich?

Rmeichův akademický model zasazený do odlehlé a příjemné části Libanonu staví všechny studijní programy kolem základního programu specializovaného na oblast podnikání, aby splnil požadavky studentů v komunitě.

Chekka RUC

Naše RUC of the North, Chekka, byla založena v roce 2000 a nabízí kurzy z USEK Business School a School of Law and Political Sciences. Toto centrum se pyšní podporou lidských hodnot a komunitního ducha se zaměřením na kulturní dědictví Libanonu a Blízkého východu.

Proč zrovna Chekka?

Chekka se nachází v pobřežním městě na jihu severního Libanonu a je považována za centrum vzdělávání pro sousední regiony, které odpovídá na touhy komunity nabídkou komerčních i uměleckých programů.

  Stipendia a financování

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Jounieh

   Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

  • Zahlé

   Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

   • Chekka

    El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

    • Rmaych

     Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

     Otázky