Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Úvod

Unikát mezi univerzitami v Libanonu, USEK byla první univerzitou, kterou založili libanonští občané, v tomto případě mniši z Libanonského řádu maronitů (OLM), kteří své hodnoty do vzdělávání vkládají od 7. století. Vzdělávací programy a rozvoj výzkumu, který nabízíme všem našim studentům, jsou v souladu s oficiálními požadavky libanonského státu, ústavami OLM a sociálním učením katolické církve na univerzitách a v poslední době s americkým stylem vzdělávací systém a mezinárodní akreditace, které našim studentům poskytnou širší vyhlídky v zahraničí i v Libanonu.

Univerzita si od počátku udržuje svoji dynamiku, rozšiřuje se a zůstává věrná svému all inclusive a nelitářskému křesťanskému humanismu, který prochází učením, které dodáváme. Naše vysokoškolské vzdělání v reálném světě je založeno na našem závazku k silné správě a řízení, hodnocení učení a výuky, blahobytu studentů a podpoře naší pracovní síly na základě zásad oceňování komunity, intelektuální zvědavosti, tradice a inovací a vysokého výkonu .

Titul z USEK připravuje naše studenty na výzvy současného světa. Naše robustní vzdělávací jádro zahrnuje programy ve všech hlavních studijních oborech a zahrnuje nové odborné specializace v souladu se současným trhem práce.

Naši komunitu tvoří různorodí a talentovaní studenti, učitelé, zaměstnanci a absolventi. USEK pocit sounáležitosti vychází ze síly individuálních a týmových spojení v rámci komunity na základě duchovních, občanských a etických hodnot respektování druhých a jejich přesvědčení.

Heslo USEK: „Když přijde Duch pravdy, uvede vás k celé pravdě.“ (Jan 16:13)

Mise

Úřad pro zajišťování kvality a efektivitu institucí (QA-IE) podporuje univerzitu při plnění jejího poslání prostřednictvím různých iniciativ, jako je plánování, hodnocení a zlepšování administrativní a akademické výkonnosti v souladu s mezinárodními akreditačními standardy, je-li to relevantní. QA-IE shromažďuje a analyzuje data, která jsou šířena pro účely rozhodování a podávání zpráv.

Vidění

Vizí kanceláře QA-IE je stát se národním a regionálním modelem v oblasti zajišťování kvality a institucionální efektivity prostřednictvím hodnocení a akreditace.

Místa

 • Jounieh

  Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

 • Zahlé

  Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

  • Chekka

   El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

   • Rmaych

    Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

    Otázky