Keystone logo
University of Parma Magistr v obchodní administrativě (ADA)
University of Parma

Magistr v obchodní administrativě (ADA)

Parma, Itálie

2 Years

Italština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Smíšené, Na kampusu

* https://en.unipr.it/studying/tuition-fees-and-scholarships-2020-2021

Úvod

Kurz je strukturován odlišně pro navštěvující a nezúčastněné studenty . V prvním případě program poskytuje náročné příležitosti, které mohou stimulovat diskusi a diskusi mezi studenty a učiteli, jako jsou četné práce na projektech, které charakterizují cestu studentů, a také možnost vést rozhovory s hlavními firmami na území (a ne území) přímo v rámci univerzity, během jednoho z několika pracovních dnů organizovaných po celý rok.

Neúčastnící se studenti mohou místo toho využít učebních plánů na částečný úvazek (4 roky místo 2), které jsou pro ně speciálně navrženy, aby kombinovaly práci se studiem.

Fakulta podporuje i zajištění činnosti, zejména v průběhu druhého ročníku programu. Struktura tohoto kurzu je navržena tak, aby umožnila a podpořila stáže a stáže v rámci univerzity i mimo ni a soustředila většinu zkoušek v prvním roce.

Internacionalizace je také jedním z klíčových aspektů, které charakterizují tento program: ERASMUS, Overworld a mnoho dalších mezinárodních programů jsou k dispozici studentům, stejně jako tři různé programy dvojího studia.

Požadavky na přijetí

Pokyny pro studenty italských občanů a občanů EU .
Postupy pro státní příslušníky třetích zemí .

Možnosti dvojitého stupně

Magisterský studijní program nabízí svým studentům širokou škálu možností dvojího studia prováděných ve spolupráci s prestižními evropskými a mezinárodními partnery, mezi které patří:

Osnovy

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky