Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Úvod

Bez ohledu na to, odkud jsou, naši absolventi jsou příští generace občanů připraveni vytvořit zdravější, inteligentnější a živější způsob života. Vy jste tak daleko. Neexistují žádná omezení, kam půjdu odtud.

Teplé jižní pohostinnost. Inovativní akademické programy. Krásné univerzitní budovy s starosvětské kouzlo. Komfortní obývací prostory. Chcete vysokoškolské vzdělání plný nových zážitků, náročných hřišť a přátelskou fakulty. Jste připraveni na něco jiného, ​​že se cítí jako doma - něco velkého, že se cítí malý. To je úspěšný mix najdete na University of South Carolina.

Nachází se v samém srdci státu Jižní Karolína, University of South Carolina je hlavní výzkumná univerzita, kde se studenti připravte se na zítřejší vůdce, tvůrčí řešitelů a inovativní myslitele.

The University of lokalitě Jižní Karolíně vám přístup k world-class umělecké, kulturních a zábavných akcí, stejně jako rozsáhlé stáží míst v oblasti obchodu, zdravotnictví, výrobě a vládu. V oblasti Columbia metra, zjistíte, NBC, ABC a CBS pobočky; nemocnice, farmaceutické a pojišťovny; neziskové organizace, vývoj webových aplikací firmy, advokátní kanceláře, reklamní agentury a mezinárodní korporace, jako Citibank, Honeywell, International Paper, Trane, Michelin, Pirelli kabely a Bose, mezi ostatními, kteří přivítají vás získat hands-na odborné praxe.

V docházkové vzdálenosti od areálu můžete ochutnat skvělé restaurace, jako Groucho je nebo včerejší, spolu s nočního života a zábavy butiků a obchodů v oblasti Five Points. Zchladit Fazole, místně-vlastnil káva skvrna, často slouží jako noční studijní setkání. Nebo zkuste high-end galerií a jídelen po celé Congaree Vista. Ochutnat naší divadla, kina, okolí festivaly, farmářské trhy, koncerty pod širým nebem, Riverbanks Zoo a botanické zahrady, veřejná sochařství oblasti, galerií a muzeí. Pak zkuste outdoorové aktivity, jako je jízda na kajaku, rybaření nebo plavba na kanoi Columbiových tří řek a chůzi, běh, jízda na kole nebo pěší turistiku v našich parků a greenways.

The University of South Carolina je

Společnost byla založena v roce 1801 32,971 Celkem studenti 270,000 hrdí absolventi žijící po celém světě Studenti ze všech 50 států a více než 100 zemích # 52 Top Public University (US News and World Report, 2016) 47 celonárodně zařadil programy # 1 v bakalářském mezinárodní obchodní program (US News and World Report, 2016) # 43 Nejlepší vysokoškoláka Obchodní programy ( US News and World Report, 2016)

Místa

  • Columbia

    1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

Otázky