Keystone logo
University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

Úvod

O UNYP

University of New York in Prague (UNYP) byla založena v roce 1998 a nabízí americké a české univerzitní tituly plně v angličtině ze středoevropského města Prahy. UNYP má dlouhou historii a partnerství se státní univerzitou v New Yorku, konkrétně se Státní univerzitou v New Yorku, Empire State College (SUNY, ESC). UNYP zůstává jednou z největších institucí vysokoškolského vzdělávání v anglickém jazyce v České republice.

Bakalářské, magisterské, MBA a Ph.D. Programy v Praze

UNYP nabízí akreditované bakalářské, magisterské, MBA a Ph.D. programy v angličtině jako oficiálně uznávaná vysoká škola v České republice a ve spolupráci s prestižními mezinárodními univerzitami ve Spojených státech a Evropě.

University of New York in Prague se skládá ze čtyř hlavních UNYP škol obchodu, psychologie, mezinárodních vztahů a komunikace a médií. Prostřednictvím těchto čtyř jedinečných škol UNYP poskytuje české a americké akreditované bakalářské tituly v oborech Business Administration, Communication & Media, Child Development, Digital Media Arts, Information Technology, International Relations, English language & Literature, Politologie a Psychology. UNYP také nabízí tříletý program Business Administration se zaměřením na finance, marketing, sportovní management a lidské zdroje.

Místa

  • Prague

    University of New York in Prague Londýnská 41 , 120 00 , Prague

Otázky