Keystone logo
University of Nebraska-Lincoln MS v environmentálním inženýrství
University of Nebraska-Lincoln

MS v environmentálním inženýrství

Lincoln, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Master of Science in Environmental Engineering (MS EnvE) na University of Nebraska-Lincoln je multidisciplinární mezirezortní program společně spravovaný Katedrami civilního a environmentálního inženýrství a biologických systémů.

MS EnvE nese označení Environmental Engineering na názvu programu, diplomu a přepisu. Program je součástí University of Nebraska-Lincoln (UNL) a je umístěn v areálech univerzity v Lincolnu a Omaze.

Inženýři v oblasti životního prostředí se zaměřují na vývoj inovativních řešení složitých problémů týkajících se fyzikálních, chemických, biologických a ekologických složek. Školení v oblasti environmentálního inženýrství nabízí příležitosti k práci v jakémkoli aspektu ochrany životního prostředí. Typy pracovních míst, která zastávají inženýři v oblasti životního prostředí, jsou velmi rozmanité. Mezi potenciální zaměstnavatele techniků v oblasti životního prostředí patří soukromé poradenské strojírenské firmy, univerzity, soukromé výzkumné firmy, zkušební laboratoře, vládní agentury (federální, státní a místní) nebo jiné významné korporace a soukromé podniky.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSc in Environmental Policy and Planning
  • Medford, Spojené státy americké
 • MSc v oboru procesní inženýrství a ochrana životního prostředí
  • Olsztyn, Polsko
  • Offenburg, Německo
 • Magisterský titul v agropotravinářství a environmentální vědě a technologii
  • Ourense, Španělsko