Keystone logo
University of Nebraska-Lincoln Master Of Science V Elektrotechnice (MS)
University of Nebraska-Lincoln

Master Of Science V Elektrotechnice (MS)

Lincoln, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Oddělení ECE nabízí tři programy vedoucí k titulu MS v elektrotechnice. Možnost MS závisí na zájmech a budoucích plánech studenta. Doba potřebná k dokončení programu MS se liší, ale je obvykle dva roky pro zápis na plný úvazek.

Možnost I:

Drtivá většina studentů MS na katedře ECE volí možnost I. Studenti, kteří uvažují o Ph.D. stupeň také obecně zvolit tuto možnost. U této možnosti studia je vyžadováno minimálně 30 kreditních hodin a písemná práce. Nejméně šest hodin zápočtu je třeba brát jako výzkum diplomové práce. Ze zbývajících hodin musí být absolvováno minimálně 24 hodin formální práce v kurzu s alespoň devíti kreditními hodinami v kurzech pouze pro absolventy. Z celkového minima 30 kreditních hodin musí být minimálně 15 kreditních hodin kredity EE.

Možnost II:

Možnost II nevyžaduje výzkum disertační práce a poskytuje studentovi širší škálu kurzů v jeho programu. Normálně tato možnost není vhodná pro studenty, kteří mají zájem o pokračování v doktorském studiu stupeň. Vyžaduje se minimálně 36 hodin zápočtu formální práce v kurzu a musí být určen jeden nezletilý. Program musí sestávat z minimálně 18 kreditních hodin v EE a devíti hodin do vedlejšího oboru. Je vyžadováno minimálně 12 kreditních hodin pouze pro absolventy kurzů.

Možnost III:

Tato možnost je určena pro studenty, kteří očekávají pokračování postgraduálního studia směrem k Ph.D. stupně na UNL. Tato možnost nevyžaduje diplomovou práci, ale má minimální požadavek na kurz 36 kreditních hodin. V kurzech určených pouze pro absolventy musí být získáno alespoň 18 kreditních hodin. Kurzy EE musí mít minimálně 18 kreditních hodin. Není vyžadováno žádné menší.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Magistr elektrotechniky
    • Honolulu, Spojené státy americké
  • Master of Science - Elektrotechnika - Online
    • Auburn, Spojené státy americké
  • MSE v elektrotechnice a počítačovém inženýrství (částečný úvazek)
    • Baltimore, Spojené státy americké