We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Úvod

WroclawUni02

Pokud chcete získat více informací o tomto atraktivním studijním programu, proslulé univerzitě ve Vratislavi, pulzujícím městě Vratislavi a vzrušujícím studentském životě, navštivte naši webovou stránku zde.

Univerzita ve Vratislavi má bohatou historii více než tři století. Univerzita založená Leopoldem I. Habsburgem se vyvinula ze skromné školy vedené jezuity v jednu z největších akademických institucí v Polsku. Na začátku 19. století, univerzita měla pět fakult: filozofie, katolická teologie, evangelická teologie, zákon, a medicína. Později byla rozšířena o četné sekce, laboratoře a přírodní muzeum, které existuje dodnes. Dnes je prvním a nejdůležitějším zaměřením Univerzity ve Vratislavi vědecký výzkum. Naši vědci mají četné vazby se svými spolupracovníky z jiných vysokých škol v Polsku a z celého světa. Úspěch našich výzkumníků byl nedávno uznán polskými úřady, které výrazně zvýšily finanční prostředky na vybavení i výzkum na naší univerzitě o 80% ve srovnání s předchozími roky. Akademický inkubátor podnikání je nová jednotka univerzity ve Vratislavi, která má studentům pomoci při zakládání vlastního podnikání poskytováním bezplatného podnikatelského poradenství, pořádáním konferencí, seminářů, dotováním vybraných investic a nabídkou kancelářských prostor. Akademický inkubátor podnikání spolupracuje s technologickým parkem Vratislavi, technologickým centrem s laboratořemi, kancelářskými prostory, konferenčním centrem a moderním multimediálním vybavením. Cílem Technologického parku je vytvořit podmínky pro využití vědeckého a průmyslového potenciálu Vratislavi a regionu a stimulovat průmysl vyspělých technologií. Vratislavská univerzita je hrdá na to, že je jedním z jejích akcionářů. Dnes je univerzita ve Vratislavi největší univerzitou v regionu a vyučuje více než 40 000 studentů a přibližně 1300 doktorandů na 10 fakultách. 9000 studentů absolvuje univerzitu každý rok.

Právnická fakulta, Správa, a ekonomie

Právnická fakulta, Správa, and Economics je jednou z největších v Polsku. Jeho tradice sahá až do pruské právnické školy založené v roce 1811. Více než 12,000 studenti jsou vyučovány na této fakultě 200 učenci a 170 studenti jsou zapsáni do Ph.D. programů. Fakulta nabízí mezinárodní výměnné programy a je hrdá na to, že hostuje mezinárodní studenty z Evropy, Rusko, Kazachstán, a africké země. Studenti se mohou stát členy klubů a společností a účastnit se národních a mezinárodních konferencí a sympozií. Oblasti studia:

 • Právo
 • Administrativa
 • Ekonomika

Výzkum: Oblasti odbornosti zahrnují:

 • Dějiny Polska a polské právo
 • Správní, občanské, trestní, finanční a soukromé právo
 • Mezinárodní a evropské právo
 • Teorie ekonomie

Mezinárodní odkazy: Fakulta má akademická partnerství s přibližně 40 institucemi ve více než 18 zemích po celém světě, počítaje v to:

 • Centrum vysokého školství Hidalgos v Mexiku,
 • Centrum pro ústavní právo Latinské Ameriky v Buenos Aires,
 • Škola německého práva,
 • Postgraduální centrum, Štrasburk
 • CEDIMES Institute, Francie
 • Kurz angličtiny a evropského práva na Cambridge University.

Vybavení: jedna z největších právnických knihoven v Polsku s nejmodernějším vybavením, přednáškové sály, učebny, počítačové laboratoře a studovna s přístupem k internetu a databázím

Místa

 • Wrocław

  Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

  Otázky