Keystone logo
University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

Úvod

Náš cíl

Univerzita v Wollongongu je univerzita s vysokou úrovní výzkumu s vynikající pověstí pro své učební prostředí v celé řadě oborů.

Náš zájem vůči našim studentům je patrný u našich absolventů, kteří jsou uznáváni za svou schopnost, kvalitu a úspěch na globálním pracovišti.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW je mezinárodní síť kampusů a regionálních vzdělávacích středisek. Spolu s našimi partnery vytváříme silnou a spojenou přítomnost v našich komunitách.

Jsme mladá a živá univerzita s nezměrnými ambicemi. Oceňujeme výzkumnou kapacitu a pracujeme na komplexních interdisciplinárních problémech. Náš výzkumný duch řídí naše výzkumné a učební prostředí a náš cíl uspět v nejvyšším 1% světových univerzit.

UOW Historie

V poválečné éře vývoje a inovací založila tehdejší Technologická univerzita v Jižní Jižní Walesi divizi v Wollongongu za účelem výcviku inženýrů a metalurgů místního ocelářského průmyslu. Tato instituce se rozvíjela a vyvíjela se a v roce 1975 byla v parlamentu New South Wales schválena legislativa, která zřídila University of Wollongong jako nezávislou instituci.

UOW je hrdá na bohatou historii, která se vyvíjela od té doby, kdy se první ročníky konaly v roce 1951. Univerzita jistě zažila dlouhou cestu: stále trénujeme inženýry a metalurgy, ale nyní také trénujeme umělce, podnikatele, pedagogy a inovátory.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Výzkum

V UOW se věnujeme výzkumu, který dělá rozdíl. Zdůrazňujeme partnerství a spolupráci, abychom dosáhli skutečného dopadu. Ukazujeme náš závazek k inovaci tím, že dáváme skvělé nápady skutečnému podnikatelskému inkubátoru Pathway . Vítáme příležitosti sdílet náš výzkum a partner s naší komunitou. Podporujeme se navzájem, abychom zvýšili pověst společnosti UOW v oblasti špičkové kvality výzkumu a inovací.

Naše místo, účel a hodnoty

Univerzity nikdy nebyly pro naši budoucnost důležitější. Ve světě, který stojí před velkými a složitými sociálními, ekologickými a ekonomickými výzvami, naše univerzity budou hrát ústřední úlohu v udržení hospodářské konkurenceschopnosti a sociálně soudržnosti Austrálie. Sektor vysokoškolského vzdělávání bude v popředí utváření současných politik a moderní společnosti.

Na univerzitě v Wollongongu (UOW) se budeme i nadále zaměřovat na nabízení individuálních zkušeností a vynikajících učebních prostředí. Budeme vyvíjet vysoce vyhledávané absolventy, kteří zažili univerzitu náročnou na výzkum a intelektuálně náročné učební osnovy.

Jsme odhodláni vytvářet vynikající výzkum a výsledky na světové úrovni. Naším cílem získání místa v nejvyšším 1% světových univerzit vytváří příležitost obnovit a obnovit.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Nadcházející období nabízí velké možnosti:

 • Pokračovat v úsilí o vybudování vynikajícího výzkumného prostředí, silné vysoké školy a jasných pobídek, které povedou k zaměření výzkumu a produktivity;
 • Dokončení transformace našich učebních osnov spojených s poptávkou studentů, výsledky absolventů a využívání nových technologií;
 • Investujte do našich lidí, aby spolupracovali na vnitřní i vnější úrovni, abychom dosáhli skvělých věcí.
 • Zlepšete naše kampusy a přizpůsobte naše zařízení změnám ve střediscích obyvatelstva, systému založeném na poptávce a nově vznikajících prioritách výzkumu;
 • Využijte naší reputaci univerzitní univerzitní univerzitní univerzity tím, že rozšiřujeme mezinárodní offshore program a portfolio;
 • Spolupracujte s našimi partnery, abyste dosáhli větší úrovně inovací a dopadu a přispěli k vytváření nových podniků.
 • Zapojte se s našimi absolventy, abyste vytvořili síť pro život;
 • Zachovat efektivní a produktivní univerzitu zaměřenou na adaptabilitu a finanční udržitelnost;
 • Aspire, aby UOW cílová univerzita a Wollongong univerzitní město.

Profesor Paul Wellings CBE, místopředsedkyně.

Místa

 • North Wollongong

  Northfields Avenue, 2522, North Wollongong

 • Sydney

  Sydney, Austrálie

  Otázky