Keystone logo
The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

Úvod

Univerzita Wollongong v Dubaji (UOWD) je jednou z nejstarších, nejprestižnějších a nejmodernějších terciárních institucí. Naše osnovy a výukové postupy odrážejí osnovy UOW Australia, která se neustále řadí mezi 2% nejlepších univerzit na celém světě a jsou uznávány na národní i mezinárodní úrovni.

Naše neustálé úsilí při zajišťování vzdělávání na světové úrovni je zřejmé z našeho dlouhodobého hodnocení zaměstnatelnosti absolventů a také z důvodu, proč jsou naši absolventi zaměstnavateli velmi vyhledávaní.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD je skutečně dynamická a různorodá instituce, která nabízí široké spektrum programů v oblasti obchodu, strojírenství, informačních věd a umění a humanitních věd, jejichž cílem je rozvíjet absolventy etických, mobilních, technologicky gramotných a připravených na multikulturní pracoviště. Naše programy jsou relevantní a související s průmyslem se silným zaměřením na podporu kreativního a kritického myšlení, řešení problémů a rozvoj jedinečných dovedností vedení.

120789_156UOWD.jpg

Všechny naše programy jsou v souladu s národními prioritami, ale jsou přizpůsobeny tak, aby splňovaly požadavky a potřeby globálního trhu práce. S podporou průmyslových odborníků integruje postupy reálného světa s teorií a zajišťuje, aby naši studenti byli schopni řešit složité obchodní problémy.

Naše fakulta se skládá z vysoce respektovaných akademiků z celého světa, kteří s sebou přinášejí rozsáhlé zkušenosti s výukou, výzkumem a průmyslem. Fakulta UOWD jsou aktivní výzkumní pracovníci a zaměřují se na produkci vynikajícího výzkumu s výsledky, které budou ku prospěchu komunity na regionální a mezinárodní úrovni.

Úspěch našich absolventů je důkazem kvality vzdělávání UOWD - více než 9500 absolventů se ve světě prosazuje a jsme nesmírně respektováni podnikatelským, vládním a komunitním sektorem v SAE i na mezinárodní úrovni.

UOWD se nachází v samém srdci Dubaje, největšího a nejrychleji rostoucího obchodního kapitálu Spojených arabských emirátů a studium na naší univerzitě vám poskytne příležitosti k rozšíření vaší mezinárodní perspektivy a vybaví vás dovednostmi k tomu, abyste se stali tvůrci globálních změn.

Uznání

Všechny naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství Spojených arabských emirátů - záležitosti vysokého školství, prostřednictvím Komise pro akademickou akreditaci a také kvalitou zajištěnou UOW Australia, která je registrována u Australské agentury pro terciární vzdělávání a standardy kvality (TEQSA), národního regulátora vysokoškolské vzdělání v Austrálii. Po dokončení studia si studenti mohou vybrat buď diplom z UOWD, nebo certifikát z University of Wollongong Australia.

120794_185UOWD.jpg
120793_183UOWD.jpg
120797_365UOWD.jpg
120799_388UOWD.jpg

Místa

  • Dubai

    University of Wollongong in Dubai Blocks 5, 14 & 15, Dubai Knowledge Village P.O. Box 20183

    Otázky