Keystone logo
University of Wisconsin-Stout MS výrobní inženýrství
University of Wisconsin-Stout

MS výrobní inženýrství

Menomonie, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Úvod

Magisterský titul z magisterského studia v oboru strojírenství byl navržen v reakci na regionální potřeby, aby poskytoval vzdělávací pobídky pro nábor a udržení inženýrů. Program bude vyhovovat pracovním požadavkům těchto pracovníků na plný úvazek prostřednictvím kurzů nabízených večerů a víkendů nebo prostřednictvím prostředků na dálku. Do studijního programu jsou zařazeny workshopy nabízené prostřednictvím výrobního informačního centra UW-Stout.

Vstupní požadavky

Požadavky na přijetí zahrnují bakalářský titul v oboru strojírenství, minimální bodový průměr v průměru 3,0 a, je-li angličtina druhým jazykem, TOEFL skóre na internetu 75 nebo vyšší, nebo TOEFL papírové skóre 500 nebo vyšší nebo IELTS 6,0 nebo vyšší. GRE není vyžadován. Uchazeči s vysokoškolským vzděláním v oborech úzce souvisejících s inženýrstvím a s odpovídajícími inženýrskými zkušenostmi ve výrobě nebo s průměrným bodovým bodem pod 3,0 mohou být přijati na základě rozhodnutí programového ředitele.

Pokrok směrem k titulu

Studenti se zapíší do řady kurzů, které jsou nabízeny prostřednictvím distančního doručení a osobní výuky. Benchmarky zahrnují uspokojivé absolvování kurzů se známkou „B“ nebo vyšší a buď výzkumný projekt, diplomová práce, nebo další příležitost založená na kurzu, v závislosti na potřebách profesního rozvoje studentů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy