Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

Úvod

Postgraduální vzdělávání na UWM je víc než jen titul. Je to zážitek. Ať už se zajímáte o profesionální magisterský titul, rozvíjíte svou kariéru certifikací nebo provádíte výzkum a získáváte doktorát, můžete si být jisti, že jsme stejně oddaní vašemu vzdělání jako vy. Tady je něco o nás ...

Jako jedna z pouhých dvou veřejných výzkumných univerzit ve státě nabízí UWM více než 135 magisterských, doktorských, profesionálních a postgraduálních certifikačních programů, což je více než kterákoli jiná univerzita v jihovýchodním Wisconsinu. Naše charakteristické programy zahrnují mimo jiné první školu sladkovodních věd v Americe, jedinou specializovanou školu veřejného zdraví ve státě a jedinou specializovanou uměleckou školu v systému University of Wisconsin.

Naši celostátně známí profesoři jsou vůdci ve svých oborech, kteří se vášnivě věnují rozvoji další generace vůdců. Budete spolupracovat s mentory fakulty, abyste podpořili důležitý a inovativní výzkum ve 170+ centrech, laboratořích a ústavech UWM.

Jsme živou komunitou téměř 25 000 studentů - včetně téměř 4 700 postgraduálních studentů - z celé země a více než 80 zemí. Náš kampus je nejrozmanitější v systému UW.

Místa

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    Otázky