Keystone logo
University of Warmia and Mazury in Olsztyn MSc v oboru procesní inženýrství a ochrana životního prostředí
University of Warmia and Mazury in Olsztyn

MSc v oboru procesní inženýrství a ochrana životního prostředí

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* zdarma, registrační poplatek 85 PLN

Úvod

Fakulta environmentálních věd ( University of Warmia and Mazury in Olsztyn , Polsko) a Fakulta mechaniky a inženýrství (University of Applied Sciences v Offenburgu, Německo) vyzývají k podání přihlášky do magisterského kurzu, který se pořádá od roku 2008/2009 pro zahraniční studenty. Kurzy začínají v jarním/letním semestru. Jeden semestr stráví v Offenburgu a jeden v Olsztyně. Ve třetím semestru si studenti mohou zvolit místo studia. Po úspěšném absolvování tří semestrů studenti získají „double MSc“ a získají certifikáty z obou univerzit.

Všichni studenti se kromě přednášek a laboratorních kurzů účastní projektů v reálném světě. Studenti řeší problémy spojené s využíváním přírodního prostředí pomocí různých technologií. Učí se používat pokročilé výzkumné techniky k vyvozování závěrů o stavu životního prostředí. Naši absolventi mají potřebné dovednosti a postoje pro úspěšnou kariéru v průmyslu nebo akademických institucích.

Doba trvání

  • 3 semestry (1,5 roku)
  • Studium začíná v únoru příslušného akademického roku.

Jazyk

  • Angličtina
  • ECTS 90

Kvalifikace

Po úspěšném absolvování tří semestrů studenti získají „double MSc“ a získají certifikáty z obou univerzit. Studenti řeší problémy spojené s využíváním přírodního prostředí pomocí různých technologií. Učí se používat pokročilé výzkumné techniky k vyvozování závěrů o stavu životního prostředí. Naši absolventi mají potřebné dovednosti a postoje pro úspěšnou kariéru v průmyslu nebo akademických institucích.

Profesionální oprávnění

Absolventi najdou uplatnění v mezinárodních korporacích zabývajících se biotechnologiemi ve strojírenství a ochraně životního prostředí, průmyslu, bioplynových stanicích a biorafinériích, v orgánech státní správy a samosprávy, ve výzkumných ústavech nebo se dále vzdělávají v Ph.D. studie.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky