Keystone logo
University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

Úvod

O společnosti McIntire

McIntire škola obchodu je považována za jeden z národa je nejlepší obchodní školy, nabízet programy světové třídy u vysokoškoláka, absolventa a úrovně certifikátu. McIntire je vysokoškolský program nabídne studentům bakalář vědy v obchodu stupeň; studenti se mohou rozhodnout soustředit se na finance, účetnictví, marketing, management nebo informační technologie.

Kromě svého bakalářského programu nabízí McIntire pět programů na úrovni absolventů. MS v obchodním programu, mistr v managementu, je navržen tak, aby připravil absolventy nedávných svobodných umění, vědy a techniky pro kariéru v podnikání; MS v globálním obchodu, nabízené ve spolupráci se dvěma renomovanými obchodními školami - ESADE Business School v Barceloně, ve Španělsku a Lignan College na univerzitě Sun Yat-sen v Guangzhou, Čína - dává nedávným absolventům bakalářského studia příležitost rozvíjet globální podnikání dovednosti, které mohou platit dividendy po celou dobu jejich kariéry. MS v účetnictví Program pomáhá nedávno absolvoval účetnictví studenti vyostřit analytické a technické dovednosti, které potřebují vyniknout v oblasti účetnictví.

Členské státy v oblasti řízení informačních technologií (MS v MIT) Program je určen pro odborníky v raném věku až do poloviny kariéry, kteří usilují o pokrok v kariéře tím, že lépe porozumí vzájemnému propojení podniků a IT; MS in Business Analytics (MSBA), poskytovaná ve spolupráci s UVA's Darden School of Business, poskytuje odbornou přípravu v analytických, technických a vedoucích dovednostech nezbytných pro transformaci datových sad do strategických rozhodnutí.

V roce 2019 si MS v obchodě vydělali na žebříčku # 1 v programu "Nejlepší mistr v řízení" v USA The Economist. V roce 2018, McIntire získal # 2 žebříčku mezi vysokoškolské obchodní programy v USA webové stránky obchodní vzdělávání básníků

V roce 2019, básníci

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

Prohlášení o poslání

V McIntire je naší tradicí inovace. Poslání mise školy, přijaté v roce 2013, zachycuje tuto mantru McIntire:

McIntire School of Commerce je profesionální škola zabývající se tvorbou a rozšiřováním znalostí, které významně ovlivňují myšlenky a akce studentů, akademických pracovníků a vedoucích pracovníků po celém světě. McIntire škola usiluje o to být nejlepším, nejinovativnějším, globálně zaměřeným vysokoškolským obchodním programem na světě a nabídnout vysoce kvalitní, inovativní, specializované magisterské studijní programy, také s globální orientací. Dva důležité prvky dosažení excelence a inovace programu jsou integrované a akčně orientované učení a využití silných stránek své fakulty, zaměstnanců, studentů a absolventů prostřednictvím silné kultury a komunity.

Pět základních principů tohoto poslání je kvalita, inovace, integrace, globální orientace a komunita. Tyto zásady jsou důsledně posíleny na fakultu, zaměstnance, studenty, absolventy a korporátní partnery prostřednictvím schůzek McIntire fakulty a zaměstnanců, dvouletých setkání s řídícími komisemi McIntire složenými z absolventů a korporátních partnerů a různých komunikačních prostředků společnosti McIntire, které zahrnují časopisy McIntire, ročně zprávy a různé formy elektronických médií. Tyto zásady řídí strategická rozhodnutí týkající se programů, učebních osnov, fakulty, zaměstnanců a rozvoje studentů. S odhodláním k dokonalosti, inovativnímu duchu, integračnímu pohledu, uznání globalizace podnikání a silnému smyslu pro komunitu, je vizí školy rozvíjet studenty na vůdce, kteří úspěšně žijí, pracují, soutěží a přispívají k novému vzdělávání. globální realita.

Dějiny

Univerzita Virginie byla založena v roce 1819 Thomasem Jeffersonem. Jeho vize "akademické vesnice", kde učenci a studenti úzce spolupracují, zůstává prvořadá.

McIntire škola, založený v 1921 s dotací od Paula Goodloe McIntire, silně podporuje Jeffersonův koncept akademické vesnice. Jeho bakalářský obchodní program dosáhl silné národní reputace, a jeho absolvent programy v oblasti účetnictví, obchodu, globálního obchodu a řízení informačních technologií jsou vysoce hodnoceny zaměstnavateli. Stejně tak McIntire Business Institute nabízí programy pro zvyšování kvalifikace pro vysokoškoláky, absolventy a pracovníky.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Charlottesville

    125 Ruppel Drive, 22903, Charlottesville

    Otázky