We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Utah College of Nursing

University of Utah College of Nursing

University of Utah College of Nursing

Úvod

College of Nursing je nedílnou součástí University of Utah Health a University of Utah. Jsme odhodláni spolupracovat, abychom sloužili lidem v Utahu i mimo něj neustálým zlepšováním kvality života jednotlivců a komunit. Usilujeme o dokonalost ve vzdělávání, výzkumu a klinické péči a každá mise je zásadní pro náš celkový úspěch. Rozmanitost a inkluze, nezávislé bádání a kolegialita tvoří strukturu každodenního života pro učitele, zaměstnance a studenty.

University of Utah College of Nursing nabízí širokou škálu programů, včetně bakalářských věd, magistra věd, doktora ošetřovatelské praxe, Ph.D. a duálního DNP-PhD. Způsobilí studenti mohou studovat prostřednictvím distančního vzdělávání – online programy zahrnují bakalářskou dráhu RN-BS, všechny programy MS a vybrané dráhy DNP. Vysoká škola také nabízí vysokoškolské a postgraduální certifikáty, specializované školení v gerontologii a zážitkové vzdělávání prostřednictvím College of Nursing Simulation Center.

Místa

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    Otázky