Keystone logo
University of Utah College of Engineering KOMBINOVANÝ PROGRAM MS / MBA
University of Utah College of Engineering

KOMBINOVANÝ PROGRAM MS / MBA

Salt Lake City, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Motivace programu

Kombinovaný program MS / MBA je novým přírůstkem do učebního plánu ECE, který kombinuje aplikované kurzy a výzkumné školení tradičního inženýrského MS programu s komplexním obchodním výcvikem získaným prostřednictvím programu MBA.

Inženýři jsou vyškoleni v tvorbě a vylepšování produktů, procesů a systémů. Konečná relevance jejich výzkumu je však často určena tržní výkonností a sociálním dopadem produktů, na kterých pracují. Mezitím mohou mít obchodní manažeři a marketingoví profesionálové dovednosti potřebné k uvedení produktu na trh, ale chybí jim specifické technické znalosti nezbytné k pochopení toho, jak produkt funguje nebo jak lze nejlépe využít vynález v praxi.

Absolventi MS / MBA budou mít s odpovídajícími zkušenostmi kvalifikaci pro řízení nebo řízení přechodu nových produktů, procesů a systémů z laboratoře do zasedací místnosti.

Program MS / MBA bude konkrétně rozvíjet profesionály, kteří jsou schopni efektivně:

Identifikace technologických řešení;

Hodnocení těchto řešení jako potenciálně nových produktů nebo procesů;

Usnadnění rychlého vytvoření instance, komercializace a využití nových znalostí nejvhodnějším způsobem; a

Využití povědomí o trhu k nasměrování nového vývoje výzkumu a cílů

Časový závazek a výplata

Vzhledem k tomu, že studium inženýrství a obchodní administrativy v koordinovaném programu má intelektuální výhodu, student zapsaný do společného studijního programu získá oba tituly za 21–24 měsíců denního studia. Obecně platí, že studenti absolvují 21 kreditních hodin na College of Engineering, 47 hodin na College of Business a 6hodinový kurz vyvrcholení projektu vyučovaný na vysokých školách.

V obou studijních programech se na studijním programu objevuje až 9 kreditních hodin a snížení překrývání eliminuje až 18 kreditních hodin požadovaných od studentů, pokud by oba programy absolvovali samostatně. Síť je dvouletá MBA a jednoroční MS kombinovaná do dvou let - což je pro studenty značná časová a nákladová výhoda.

Ještě důležitější je, že účast na akademických a výzkumných životech dvou vynikajících vysokých škol v celém jejich programu dává studentům MS / MBA významnou výhodu v tom, že přispívají k procesu výzkumu, vývoje a komercializace na univerzitě i mimo ni.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Evropský magisterský program v oboru Business Administration (Evropský magisterský program v oboru Business Studies EMBS). Mezinárodní společný název
    • León, Španělsko
  • Mistr V Oblasti V Oblasti Business Administration A Ekonomie (interuniversity)
    • León, Španělsko
  • Mistr v oboru Business Administration
    • Englewood, Spojené státy americké