Keystone logo
University of Turin Mistr v oboru Business Administration
University of Turin

Mistr v oboru Business Administration

Turin, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8 400 / per year *

Na kampusu

* za rok

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

PŘIHLÁŠTE se na UniTo po ay 2020-2021 na href = "https://apply.unito.it

Kliknutím sem zobrazíte informace o postupu při podávání žádostí a termínech.

-------------------------------------------------- --------------------

Master in Business Administration (LM 77, pojmenovaný v italštině „Laurea Magistrale in Business Administration“) je nový dvouletý postgraduální kurz nabízený katedrou managementu. Díky předchozím významným zkušenostem s absolvováním bakalářského studia v oboru Busines & Management a postgraduálním studijním programům v mezinárodním účetnictví nyní katedra managementu navrhuje skutečný magisterský kurz v angličtině a dokončuje tak nabídku úplné pětileté cesty zcela v angličtině.

Náš program poskytuje studentům vysokoškolské vzdělání v oboru podnikového managementu. Hlavní předměty vyučované v prvním roce prohlubují a rozšiřují znalosti o podnikových funkcích ve velkých, komplexních a nadnárodních společnostech. Integrace zpráv, Mezinárodního práva a daní, Řízení kvality a životního prostředí, Obchodní organizace, Mezinárodní korporátní finance a Kapitálové trhy jsou považovány za základní kurzy spolu s Interpretace makroekonomického scénáře a Řízení změn a inovací. Ve druhém ročníku si studenti mohou vybrat mezi širokou škálou volitelných předmětů, kteří nejvíce vyhovují jejich zájmům a schopnostem. Program končí s povinnou praxí a závěrečným projektem. Projektová práce by měla být přísně založena na hlubokých zkušenostech v rámci organizace a opětovně poskytovat všem studentům novou příležitost, jak zlepšit své akademické znalosti s terénními zkušenostmi.

Mezinárodní angažovanost spočívá nejen v studiu v angličtině s celosvětovou perspektivou, ale je posílena prostřednictvím tříd se zahraničními spolužáky a hostujícími profesory, výměnami s našimi partnery Erasmus a extra UE, stáží uskutečňovaných ve velkých společnostech v Itálii a mimo ni.

Tímto programem se snažíme přispět k vytvoření nové generace otevřených, vážných a dobře připravených manažerů, kteří mohou zastávat nejvyšší postavení, jako je generální ředitel a finanční ředitel v komplexních, nadnárodních a multikulturních společnostech.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132083_013_economia.jpg" />

132083_013_economia.jpg

Profesionální profily

Mnoho dopravců je otevřeno našim absolventům v oboru Business Administration. Jejich jazykové dovednosti, mezinárodní perspektivy a řešení problémů umožní jim pokrýt kvalifikované pozice v nadnárodních organizacích a finančních institucích.

Naši absolventi by měli být schopni dosáhnout vrcholu řídící hierarchie a stát se důstojníky, řediteli a řediteli různých obchodních funkcí: účetnictví a finance, řízení rizik, marketing, prodej a distribuce, lidské zdroje apod.

Snadno také získáte přístup k významným pracovním místům v oblasti poradenství pro průmyslové firmy a banky.

Abychom pomohli studentům při hledání správného zaměstnání, poskytujeme odbornou službu pro podporu pracovních míst v naší škole.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy