Keystone logo
University of Trento MSc v mezinárodním managementu
University of Trento

MSc v mezinárodním managementu

Trento, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 6 500 / per year *

Na kampusu

* EU 340–3400 EUR (rozsah poplatků založený na osobním příjmu a zásluhách); Mimo EU: 1 000 – 6 500 EUR (rozpětí poplatků pouze na základě zásluh, tj. skóre při hodnocení žádosti).

Úvod

Proč studovat mezinárodní management?

Změnit společnost a ovlivnit její úspěch vyžaduje kombinaci kompetencí, technických i osobních. Úspěšní manažeři přispívají smysluplně organizacím pouze tehdy, jsou-li vybaveni specifickými znalostmi, dovednostmi a schopnostmi, které se zdokonalují prostřednictvím komplexní sady zkušeností se vzděláváním v oblasti managementu.

MIM Master in International Management vám poskytuje teoretické zázemí a také bohatou sadu analytických nástrojů, které vám umožní efektivně fungovat v mezinárodním obchodním prostředí. Konkrétně poskytuje dobré znalosti v mezinárodním managementu s kvantitativním přístupem, spolu s pevnými základy v ekonomii a právu s cílem rozvíjet mladé manažery, kteří dokážou myslet analyticky a rozhodovat se tak, aby ovlivnili kritické výsledky. Také interakce se společnostmi a vystavení směsici světových kultur rozvíjejí měkké dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali úspěšnými mezinárodními manažery.

Program, zaměřený na absolventy ze všech prostředí, poskytuje hluboké porozumění potřebám a trendům globálních trhů.

V Business Labs můžete zdokonalit svůj podnikatelský přístup a naučit se přizpůsobit se neočekávaným situacím, abyste mohli řešit problémy a přispívat k úspěchu společnosti. Díky práci na zakládání startupů zvýšíte svou kreativitu a naučíte se navrhovat zdravé obchodní modely a pracovat v reálných situacích s inovativním přístupem.

Metodika výuky

MIM je založen na směsi výukových metod, které spojují důkladné porozumění teoretickým problémům se schopností je aplikovat v reálných situacích.

Tradiční kurzy jsou doplněny častými skupinovými diskusemi, aktivní účastí, analýzou případových studií, kde jste konfrontováni s různými obchodními scénáři a požádáni o konkrétní řešení skutečných problémů.

Tento přístup podporuje plodné kooperativní učení: zvyknete si na situace pod vysokým tlakem a prostřednictvím faktického učení a stimulující praxe na stáži získáte pevnou platformu pro to nejlepší možné rozhodnutí.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky