Keystone logo
University of Trento School of International Studies Magisterský titul v oboru mezinárodních bezpečnostních studií - studií o mezinárodní bezpečnosti (minutí)
University of Trento School of International Studies

Magisterský titul v oboru mezinárodních bezpečnostních studií - studií o mezinárodní bezpečnosti (minutí)

Trento, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Il MISS To je nabízen společně Škola mezinárodních studií (Trento) a z Scuola Superiore Sant'Anna (Pisa). Zaujmout silnou multidisciplinární přístup a nabízí širokou škálu specializovaných volitelných předmětů. Tento program umožňuje studentům získat hlubší pochopení hlavních výzev, s bezpečností v naší globalizované společnosti a poskytuje jim dovednosti potřebné k vyhodnocení odpovědí národními a mezinárodními aktéry komunity. Díky inovativní přístup k učení, který kombinuje tradiční výuku s hraní rolí, simulace, diskutabilní kurty a analýz případových studií, budou studenti schopni pochopit různé faktory, roli herců a dopad globálního řádu , zejména s ohledem na problémy bezpečnosti.

Bezpečnostní studie mají zásadní význam analyzovat problémy mezinárodních vztahů. Z tradičních představ o bezpečnosti, jako je válka, světové války a národní bezpečnosti na nejnovější obavy o otázkách, jako je energetické krize, migrace a změny klimatu, bezpečnostní studie jsou stabilní rámec pro analýzu výzev multi-level naší globální společnosti. Magisterský titul v Mezinárodních bezpečnostních studií - Studie o mezinárodní bezpečnosti (MISS) poskytuje teoretické a praktické nástroje porozumět dynamice zabezpečení a vyhodnocování odpovědí z národních i mezinárodních činitelů komunity.

Magisterský titul v Mezinárodních bezpečnostních studií - Studie o mezinárodní bezpečnosti (MISS) je navržen tak, aby připravit novou generaci analytiků, politiků a vědců k řešení současných problémů spojených s národní a mezinárodní bezpečnosti. Kurz trvá multidisciplinární přístup, který poskytuje studentům solidní pochopení bezpečnostních otázek a nově vznikajícími hrozbami oslovených na mezinárodní scéně. Studenti získají teoretické i praktické nástroje a dovednosti potřebné k porozumět a vyhodnotit různé faktory a herci, které mohou ovlivnit světový pořádek, zejména s ohledem na bezpečnostní otázky.

Miss připravuje studenty k vyplnění pozice v oblasti bezpečnosti, veřejného pořádku a mezinárodních vztahů. MISS Absolventi získají dovednosti potřebné pro:

 • zastávat pozice odpovědnosti v rámci evropských a mezinárodních institucí a organizací, zabývajících se bezpečnosti, udržení míru a budování státu činností;
 • pracují v soukromých organizací, které se zabývají prevencí a řízením rizik;
 • pracující v národních ministerstev a přistoupit k diplomatickou kariéru;
 • usilovat o vládních i nevládních organizací působících v oblastech, jako je budování institucí, řízení projektů, humanitární pomoc, místní rozvoj a reformy, předcházení bezpečnostních rizik a řízení;
 • Pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu, program poskytuje solidní základ pro přijetí do programů PhD v oboru mezinárodní studia a příbuzných oborů na mezinárodní bezpečnost.
Santanna

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Mistr v oblasti bezpečnosti, krizových situací a krizového řízení
  • Madrid, Španělsko
 • Master in International and Security Politics
  • Lille, Francie
 • Master of Arts v globálních bezpečnostních studiích
  • Washington, Spojené státy americké
  • Online