Keystone logo
University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

Úvod

Universidad del Este se zrodila v novém národním, regionálním a světovém kontextu, za předpokladu, že v historii bude muset cestovat zodpovědně a s pevným odhodláním interpretovat, účastnit se a přispívat k tomuto kontextu.

Kvalita naší univerzity je udržována neustálým hledáním úrovně excelence, zachováváním institucionální identity, relevance procesů a průběžným interním a externím hodnocením na základě nezbytného porozumění prostředí, do kterého je zařazena.

Vědecké a výzkumné prostředí, prostor pro vzdělávací služby a průběžné vzdělávání.

Naše univerzita se zavázala ke kvalitě výuky, excelence ve výzkumu a podpoře zásluh, schopností a rovnosti.

Usnadnění a podpora přístupu k vysoce kvalitním informačním materiálům pro čtení, konzultace a studium a trvalá orientace, vedení a neustálá podpora odborných lektorů zaměřených na poradenství.

Usilujeme o formování vzpřímených, schopných a kritických občanů se širokou a multidisciplinární vizí a kteří přebírají odpovědnost za přispění k spravedlivějšímu a podpůrnějšímu světu.

Jsem rád, že vás mohu přivítat v tomto nástroji informací a komunikace, ve kterém budete moci navázat znalosti a vztah, který si přejeme, aby byl plodný a intenzivní.

Místa

 • La Plata

  Calle 2,684, , La Plata

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky