Keystone logo
University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

Úvod

Na University of the Commonwealth Caribbean Global se online učení nesnaží kopírovat tradiční prostředí ve třídě. Uvědomujeme si, že dnešní studenti potřebují flexibilitu, aby vyvážili vzdělání se vším ostatním v jejich životě tempem, které funguje. Víme, že pro každého existuje jiná cesta, takže naše kurzy jsou navrženy tak, aby vás nasměrovaly k dosažení vašich cílů. Online programy UCC Global vám mohou pomoci překonat překážky stojící mezi vámi a vaší kariérou. A s nepřetržitým přístupem do online učebny můžete dokončit práci v kurzu, když se vám to hodí.

Instituce má sídlo na Kingstonu na Jamajce. Vznikla v roce 2004 v důsledku fúze Ústavu managementu věd (IMS), který byl založen v roce 1992, a Ústavu managementu a výroby (IMP), který byl založen v roce 1976. institucí v zemi i v karibské oblasti.

Instituce v současné době nabízí profesionální certifikáty, diplomy, přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy i přizpůsobené firemní vzdělávací programy na Jamajce. Mezi disciplíny patří řízení lidských zdrojů, informační technologie, marketing, správa pohostinství, obchod, finance a obchodní administrativa.

UCC Global také v současné době spolupracuje s několika mezinárodními institucemi, jako je Florida International University (FIU), Commonwealth of Learning (COL), University of London (UOL), University of Sunderland (UoS), Coursera Inc, Udemy Inc & EdX Inc. poskytovat řadu specializovaných/profesionálních mezinárodních certifikátů, bakalářských, postgraduálních a doktorských studijních programů.

Nakonec má univerzita šest (6) kampusů po celém ostrově, včetně míst v Kingstonu, Montego Bay, Ocho Rios, Mandeville a May Pen; a zápis v průměru 7 000 studentů ročně, včetně online učení. Populace studentů se skládá převážně z pracujících dospělých a zahrnuje absolventy dozorčích, řídicích a dalších vedoucích pozic v několika předních korporacích v soukromém sektoru a institucích veřejného sektoru na Jamajce a v Karibiku.

Naše mise

Univerzita Commonwealthu v Karibiku se snaží poskytovat široké vzdělávací příležitosti prostřednictvím partnerství, flexibilních způsobů doručování a přístupu k financím v prostředí, kde jsou přijímány vysoké standardy, pravda, respekt a důstojnost člověka.

Naše vize

University of the Commonwealth Caribbean se zavázala připravovat studenty na to, aby se stali výjimečnými obchodními a komunitními vůdci, inovátory a vědci v starostlivém a intelektuálně stimulujícím akademickém prostředí. Všichni členové komunity jsou oceňováni, respektováni a vyzýváni, aby přijali dokonalost, integritu a sociální odpovědnost.

Akreditace

University of the Commonwealth Caribbean je registrována a uznána University Council of Jamaica (UCJ), národním orgánem pro akreditaci a externí zajišťování kvality pro vysokoškolské vzdělávání, jako University College. Registrace a uznání znamená, že UCC je akreditováno k nabízení akademických, odborných, technických a profesních programů a k udělování ocenění od certifikátů až po absolventskou úroveň. Univerzita se zaměřuje především na výuku a předávání znalostí, podporované výzkumem, odbornými a veřejně prospěšnými službami.

Registrace u University Council of Jamaica hovoří o přísném a nepřetržitém interním systému zajišťování kvality a rámci, který zajistí naší instituci, našim studentům a dalším zúčastněným stranám, že ocenění udělená jménem UCC splňují mezinárodní standardy nejlepší praxe a že studenti mají vhodné příležitosti v rámci umožňujících prostředí, aby splňovalo tyto normy. Instituce bude mít stále na paměti, že zásady, postupy, systémy, struktury a infrastruktura v rámci UCC adekvátně podporují poskytování kurzů a programů, a to i prostřednictvím online a kombinovaných způsobů poskytování.

UCC dosáhla institucionální akreditace od UCJ.

UCC je zase jedinou institucí, která je registrována a uznána na University of London, která je akreditována britskou agenturou pro zajišťování kvality, která nabízí certifikát vysokoškolského vzdělání v common law, Bachelor of Laws (LLB) a studijní programy Master of Laws (LLM) na Jamajce. UCC také nabízí několik postgraduálních studijních programů ve spolupráci s Florida International University, která je akreditována Southern Association of Colleges and Schools (SACS) ve Spojených státech amerických, a AACSB International - Association to Advance Collegiate Schools of Business .

University of the Commonwealth Caribbean je akreditována akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC).

Univerzita získala status Premier s ASIC za chvályhodné oblasti provozu. Akreditace ASIC pomáhá studentům a rodičům učinit informovanější volbu a také pomůže škole, univerzitě, poskytovateli školení nebo poskytovateli distančního vzdělávání prokázat mezinárodnímu studentskému orgánu, že jsou vysoce kvalitní institucí. ASIC je uznáván UKVI ve Velké Británii, je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a je uveden v jejich mezinárodním adresáři, je členem BQF (British Quality Foundation), je přidruženými organizacemi ENQA (European Network for Quality Assurance) a jsou institucionálními členy EDEN (European Distance and E-Learning Network).

Registrace, uznání a zejména akreditace obecně ujišťuje studenty a další zúčastněné strany, že univerzita představuje dobrou volbu a že zapsaným studentům bude poskytnuto odborné vyučování, pozitivní zkušenost s učením a budou mít příležitost získat hodnotnou kvalifikaci.

UCC byl také označen jako jediný poskytovatel školení bezpečnosti internetu Fortinet na Jamajce.

Místní a mezinárodní členství

V roce 1996 začala IMS, dceřiná společnost UCC, vytvářet jedinečné místní a mezinárodní aliance, které se staly nedílnou součástí jejího úspěchu na Jamajce. Následující seznam podrobně popisuje všechny současné instituce a orgány, ve kterých má University of the Commonwealth Caribbean členství.

Tělo Popis
Americká rada pro vzdělávání (ACE) Americká rada pro vzdělávání (ACE) je nejvlivnější, nejuznávanější a nejviditelnější asociací vysokoškolského vzdělávání v USA. ACE zastupuje téměř 1 800 prezidentů vysokých škol a univerzit a vedoucích pracovníků v souvisejících asociacích a je jedinou významnou asociací vysokoškolského vzdělávání, která zastupuje všechny typy institucí akreditovaných v USA a poskytujících tituly
Mezinárodní asociace pro univerzitní prezidenty (IAUP) International Association of University Presidents (IAUP) je sdružení vedoucích pracovníků vysokých škol z vysokých škol z celého světa. Členství je omezeno na ty jednotlivce, kteří slouží jako prezidenti, rektoři nebo prorektori na regionálně akreditovaných vysokých školách nebo univerzitách.
Konsorcia univerzit společenství a OAS Organizace amerických států je nejstarší regionální organizací na světě. Organizace využívá čtyřbodový přístup k účinnému provádění svých základních účelů na základě svých hlavních pilířů: demokracie, lidských práv, bezpečnosti a rozvoje.
Sdružení jamajských soukromých terciárních institucí (JAPTI) Asociace jamajských soukromých terciárních institucí (JAPTI), která byla založena v roce 2012, je konsorciem jamajských více než 30 soukromých terciárních vzdělávacích institucí.
Asociace terciárních institucí v Karibiku (ACTI) Posláním ACTI je zapojit všechny zúčastněné strany do terciárního vzdělávání, regionálně i mezinárodně, za účelem dalšího zdokonalování a rozvoje terciárního vzdělávání, jeho služeb a členských institucí; a poskytovat technickou podporu všem regionálním terciárním institucím
Organizace soukromého sektoru na Jamajce (PSOJ) PSOJ byla založena v roce 1976. Je národní organizací sdružení soukromého sektoru, společností a jednotlivců, kteří společně podporují konkurenceschopný a produktivní soukromý sektor.
Jamajská obchodní komora (JCC) Primárním (posláním) Komory je zajišťovat co nejpříznivější prostředí pro efektivní a ziskové fungování podniků. Značný důraz je kladen na projekty, které posílí rozvoj širší komunity.
Americké obchodní komory Jamajky Americká obchodní komora na Jamajce je přidružena k Obchodní komoře Spojených států amerických (COCUSA) ve Washingtonu DC, největší federované obchodní organizaci na světě, s kancelářemi v 65 zemích. AMCHAMs úzce spolupracují s vládou hostitelské země, aby usnadnily investice a obchod.
Quality International Study Abroad Network (QISAN) UCC je institucionálním členem Quality International Study Abroad Network (QISAN). Členové QISAN prokazují profesionální a etickou praxi při náboru a poskytování vysoce kvalitních a příslušných studijních programů. Členové QISAN musí také prokázat starostlivý a podpůrný přístup ke studentům a mít přísný disciplinární kodex týkající se docházky a studijních postupů.

Místa

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       Otázky