Keystone logo
University of Sydney Master of Architectural Science - Design osvětlení, zvuk a akustika
University of Sydney

Master of Architectural Science - Design osvětlení, zvuk a akustika

Camperdown, Austrálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

15 Jul 2024

Sep 2024

AUD 43 500 / per year

Na kampusu

Úvod

Tento unikátní program vám umožní vybudovat silné technické vzdělání v oblasti lidského vizuálního vnímání, metod pro kvantifikaci světla, světelných technologií a udržitelnosti s přidanou specializací na zvuk a akustiku.

Proč studovat u nás?

Vzdělávací excelence

Sydney School of Architecture Design and Planning je jednou z 25 nejlepších světových škol v oblasti architektury/zastavěného prostředí*. Přilákali jsme světově uznávané učitele a výzkumníky, takže se budete učit nejnovější postupy od lídrů v oboru.

Výběr a flexibilita

Naše jedinečně flexibilní struktura kurzů vám umožňuje doplnit vaše základní studium širokou škálou volitelných předmětů z celé univerzity.

Vynikající vybavení

Budete mít přístup k našim nejmodernějším počítačovým laboratořím a digitálnímu výrobnímu zařízení a vyhrazeným studijním prostorům pro studenty. V naší budově se nachází jediná laboratoř kvality vnitřního prostředí (IEQ) na jižní polokouli, rozsáhlá výzkumná osvětlovací laboratoř a vynikající zvuková a akustická zařízení, včetně bezzvukové komory a nahrávacího studia.

Průmyslové příležitosti

Příležitosti pro průmyslové stáže a mezinárodní cestování dále rozšíří vaše myšlení jako profesionála v oblasti designu. Budete mít příležitost zúčastnit se workshopů pořádaných mezinárodními vědci a vystavit svou práci v naší galerii Plechové boudy.

*QS World University Rankings podle předmětu 2022

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky