Keystone logo
University of Surrey Udržitelná energie Ing
University of Surrey

Udržitelná energie Ing

7G7M+42, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Feb 2025

GBP 19 000 / per year *

Na kampusu

* pro zahraniční studenty na plný úvazek / 10 500 GBP pro studenty UK na plný úvazek | 5 300 GBP pro studenty UK na částečný úvazek | 9 500 GBP pro zahraniční studenty na částečný úvazek

Úvod

Náš magisterský titul pro udržitelnou energii přijímá interdisciplinární přístup k oboru a nabízí studentům komplexní pochopení energetické udržitelnosti a obnovitelných zdrojů. Poskytuje také příležitosti pro specializaci v oblastech, jako je větrná energie, solární energie, udržitelné skladování energie a integrace chytré energie s aplikacemi AI.

Proč zvolit tento kurz?

Náš mezioborový magisterský program v oblasti udržitelné energie poskytuje rozsáhlé školení a základy pro pochopení systémů a aplikací udržitelné a obnovitelné energie a sociálních, ekonomických, regulačních a environmentálních faktorů, které udržitelnou energii řídí. Poskytne vám dovednosti, abyste se stali specialisty v tomto klíčovém a rychle se rozvíjejícím odvětví.

Studujte tento interdisciplinární kurz a naučíte se klíčové koncepty udržitelnosti a obnovitelných zdrojů s řadou teoretických a praktických modulů vyučovaných předními světovými akademiky, kteří jsou odborníky ve svých oborech a mají přístup k široké škále výjimečných zařízení a zdrojů.

Co budete studovat

Tento kurz zaujímá interdisciplinární přístup k sektoru, který vám umožní získat vynikající široký přehled o energetické udržitelnosti a obnovitelných zdrojích a zároveň vám poskytne příležitost specializovat se na konkrétní aspekty, jako je vítr, solární energie, udržitelné skladování energie, inteligentní energie a aplikace AI.

Začnete tím, že prozkoumáte základní principy udržitelných systémů a aplikací s nulovou energií.

Projektové a laboratorní komponenty vám umožní získat praktické, technické a přenositelné dovednosti. Prvky vedení a řízení změn budou také součástí práce na skupinovém projektu.

Aktivně se zapojíte do výzkumných aspektů programu jako součást svých disertačních projektů. Za tímto účelem budete začleněni do jednoho z našich výzkumných týmů na základě výběru tématu, které vás zajímá, v rámci řady projektů souvisejících s energetickými systémy a pod bedlivým dohledem jednoho z našich odborných výzkumných pracovníků.

Výzkumné projekty budou probíhat napříč vysoce relevantními a multidisciplinárními tématy v rámci Fakulty inženýrství a fyzikálních věd, s určitými příspěvky z jiných ústavů, výzkumných center a fakult v Surrey.

Absolvování tohoto programu vám poskytne odborné dovednosti a záviděníhodné porozumění odvětví, podpoří vaši kariéru, a tím vyřeší mezeru v energetických technologiích a dovednostech.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Vybavení

O Škole

Otázky