Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Úvod

University of Surrey je globální komunita nápadů a lidí, která se věnuje vzdělávání a výzkumu, které mění život. S krásným a živým areálem poskytujeme výjimečnou výuku a praktické učení, které inspiruje a posiluje naše studenty k osobnímu a profesionálnímu úspěchu. Prostřednictvím našich zaměstnanců a studentů dosahuje Surrey skvělých věcí.

Kromě vysoce kvalitní výuky poskytuje univerzita přístup ke spoustě akademických podpůrných služeb a zdrojů. Zahraniční studenti mohou získat pomoc s jejich jazykovými znalostmi a existuje mnoho služeb, které jim pomohou snadno se usadit v univerzitním životě.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

K dispozici je také bohatá podpora kariéry. Studenti ze všech oborů mohou těžit z podpory podnikání a podnikatelského poradenství. Každý může prozkoumat různé nápady, rozvíjet žádoucí obchodní dovednosti a zlepšit své vyhlídky na absolventa. Naše dosavadní výsledky v oblasti zaměstnatelnosti absolventů jsou jedny z nejlepších ve Spojeném království, přičemž 95 % našich postgraduálních studentů je zaměstnáno nebo dále studovat do 15 měsíců od absolvování – Průzkum výsledků absolventů 2023.

V Surrey děláme vše, co je v našich silách, abyste se během studia na univerzitě cítili bezpečně, vyrovnaně a šťastně. Náš kampus bude vaším druhým domovem a rychle se stanete součástí naší úzce propojené komunity kampusu. Naši zaměstnanci vždy dali našim studentům přednost. Bez ohledu na to, co potřebujete, v Surrey je někdo, kdo vám může pomoci. Máme specializované centrum pro rady a podporu studentů v úlu MySurrey, přátelské týmy mezinárodní podpory studentů, kaplanství s vírou a studenti na umístění mají přístup k podpoře a mentoringu od svých akademických pracovníků.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Od září 2020 budeme všem našim vysokoškolským a postgraduálním studentům poskytovat bezplatné digitální kopie jejich základních učebnic. To je součástí našeho závazku zpřístupnit univerzitu a umožnit vám učit se v digitálnějším prostředí.

Život na univerzitě není jen pouhou přednáškou a prací v kurzu, dbáme na to, aby vaše univerzitní zkušenost byla co nejrozmanitější a naplňující, což vám poskytne nekonečné možnosti, jak s námi strávit maximum času.

Pokud se zajímáte o sport nebo chcete zůstat aktivní během svého pobytu na univerzitě, v Surrey Sports Park najdete širokou škálu prvotřídních zařízení, včetně osmipásmového olympijského bazénu, 120 staničních tělocvičen a 10 metrů vysokého lezení stěny. Pokud se chcete jen pobavit a poznat nové lidi, naše Studentská unie má také širokou škálu vzrušujících klubů a společností a organizuje nezapomenutelné akce a dobrovolnické příležitosti, aby vám zajistila nejlepší možnou univerzitní zkušenost.

Pouhých 34 minut od Londýna vlakem si studenti mohou užít krásný, přátelský areál a oblast Surrey. Guildford je rušné a příjemné město a je obklopeno malebnou přírodou.

Surrey se snaží inspirovat studenty, aby viděli svět novými způsoby, aby byli odvážní ve své práci a prožívali vše, co studentský život přináší.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Vlastnosti kampusu

Náš hlavní kampus se nachází na Stag Hill, v blízkosti centra města Guildford a vedle Guildford Cathedral. Je to krásný zelený kampus plný prostoru k relaxaci, stejně jako většina našich studentských zařízení, včetně Library and Learning Centre, MySurrey Hive, Students' Union, plus obchodů, barů a kaváren. Máme druhý kampus , v Manor Park, kousek odtud, který je domovem Fakulty zdraví a lékařských věd, Surrey Sports Park a mnoha dalších ubytování.

Oba jsou dobře propojeny pěšky, na kole nebo autobusem.

V kampusu je více než 6 000 studijních pokojů, z nichž nejméně polovina má vlastní sprchu a toaletu a neomezené bezplatné širokopásmové připojení. Existují možnosti, které vyhovují všem rozpočtům a požadavkům, a máte zaručeno univerzitní ubytování v prvním roce, pokud vaše přihláška dorazí včas. Všechny studentské koleje mají vlastní stravování se sdílenou kuchyní a jsou nepřetržitě monitorovány ostrahou.

Mimo kampus je v oblasti Guildford k dispozici řada bytů pronajatých soukromě nebo prostřednictvím vlastního schématu správy majetku University of Surrey .

  Přijímací řízení

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  Stipendia a financování

  Obecné zásady a informace o stipendiích nebo možnostech financování

  Zjistěte, jak můžeme podpořit vaše postgraduální studium řadou stipendií a stipendií přímo z University of Surrey a externích poskytovatelů.

  Pro více informací navštivte prosím univerzitu.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Ocenění a akreditace

  Univerzita roku pro uplatnění absolventů

  Kompletní univerzitní průvodce The Times a Sunday Times (2022)

  4. místo ve Velké Británii za celkovou spokojenost studentů

  Národní studentský průzkum (2023)

  Vítěz ceny Nejlepší univerzitní kariéra/služba zaměstnatelnosti ve Spojeném království

  National University Employability Awards (2022)

  13. ve Spojeném království v tabulce kompletní ligy univerzitních průvodců

  Kompletní univerzitní průvodce (2024)

  46. místo na světě pro udržitelnost

  Hodnocení dopadu univerzity Times Higher Education (THE).

  285. na světě

  QS World University Rankings (2024)

  Život v kampusu a vybavení

  • Získejte podporu a rady 24x7 ohledně studijních záležitostí a osobních záležitostí prostřednictvím našeho online portálu MySurrey nebo osobně v MySurrey Hive.
  • Využijte pravděpodobně nejúčinnější službu pro kariéru studentů ve Spojeném království, abyste mohli uspořádat pracovní stáže, najít práci pro studenty nebo naplánovat svou cestu po ukončení studia.
  • Získejte přístup k základní péči prostřednictvím naší lékařské praxe v areálu a Centra pro pohodu.
  • Obraťte se na náš specializovaný mezinárodní tým studentů, který vám pomůže s celým procesem žádosti, včetně žádosti o vízum a přípravy na prvních pár týdnů v Surrey.
  • Spolehněte se na to, že Studentská unie bude zastupovat studenty a poskytovat podporu s akademickými záležitostmi, ubytováním a dalšími.

  V našem krásném kampusu plném zeleně najdete velký výběr míst k jídlu, pití a posezení. Kromě výběru obchodů a kaváren jsou zde také zařízení jako The Snug, rezervovatelný studentský prostor s obrovskými pohodlnými pohovkami, 85palcovou obrazovkou a PlayStation.

  Existuje více než 180 studentských spolků – ideální pro to, aby vám pomohly najít nový koníček nebo se věnovat stávající vášni s podobně smýšlejícími lidmi. Pokud hledáte aktivní životní styl, University of Surrey má také více než 40 sportovních klubů, do kterých se můžete připojit, od fotbalu po lakros a volejbal. Ty sídlí v areálu Surrey Sports Park, kde se také nachází 50metrový bazén a posilovna se 120 stanicemi.

  Studentská unie také pořádá nezapomenutelné akce a dobrovolnické příležitosti, aby vám zajistila co nejlepší univerzitní zážitek.

  Místa

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  Otázky