Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Úvod

University of Surrey je globální komunita nápadů a lidí, která se věnuje vzdělávání a výzkumu, které mění život. S krásným a živým areálem poskytujeme výjimečnou výuku a praktické učení, které inspiruje a posiluje naše studenty k osobnímu a profesionálnímu úspěchu. Prostřednictvím našich zaměstnanců a studentů dosahuje Surrey skvělých věcí.

Kromě vysoce kvalitní výuky poskytuje univerzita přístup ke spoustě akademických podpůrných služeb a zdrojů. Zahraniční studenti mohou získat pomoc s jejich jazykovými znalostmi a existuje mnoho služeb, které jim pomohou snadno se usadit v univerzitním životě.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

K dispozici je také bohatá podpora kariéry. Studenti ze všech oborů mohou těžit z podpory podnikání a podnikatelského poradenství. Každý může prozkoumat různé nápady, rozvíjet žádoucí obchodní dovednosti a zlepšit své vyhlídky na absolventa. Naše dosavadní výsledky v oblasti zaměstnatelnosti absolventů jsou jedny z nejlepších ve Spojeném království, přičemž 95 % našich postgraduálních studentů je zaměstnáno nebo dále studovat do 15 měsíců od absolvování – Průzkum výsledků absolventů 2023.

V Surrey děláme vše, co je v našich silách, abyste se během studia na univerzitě cítili bezpečně, vyrovnaně a šťastně. Náš kampus bude vaším druhým domovem a rychle se stanete součástí naší úzce propojené komunity kampusu. Naši zaměstnanci vždy dali našim studentům přednost. Bez ohledu na to, co potřebujete, v Surrey je někdo, kdo vám může pomoci. Máme specializované centrum pro rady a podporu studentů v úlu MySurrey, přátelské týmy mezinárodní podpory studentů, kaplanství s vírou a studenti na umístění mají přístup k podpoře a mentoringu od svých akademických pracovníků.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Od září 2020 budeme všem našim vysokoškolským a postgraduálním studentům poskytovat bezplatné digitální kopie jejich základních učebnic. To je součástí našeho závazku zpřístupnit univerzitu a umožnit vám učit se v digitálnějším prostředí.

Život na univerzitě není jen pouhou přednáškou a prací v kurzu, dbáme na to, aby vaše univerzitní zkušenost byla co nejrozmanitější a naplňující, což vám poskytne nekonečné možnosti, jak s námi strávit maximum času.

Pokud se zajímáte o sport nebo chcete zůstat aktivní během svého pobytu na univerzitě, v Surrey Sports Park najdete širokou škálu prvotřídních zařízení, včetně osmipásmového olympijského bazénu, 120 staničních tělocvičen a 10 metrů vysokého lezení stěny. Pokud se chcete jen pobavit a poznat nové lidi, naše Studentská unie má také širokou škálu vzrušujících klubů a společností a organizuje nezapomenutelné akce a dobrovolnické příležitosti, aby vám zajistila nejlepší možnou univerzitní zkušenost.

Pouhých 34 minut od Londýna vlakem si studenti mohou užít krásný, přátelský areál a oblast Surrey. Guildford je rušné a příjemné město a je obklopeno malebnou přírodou.

Surrey se snaží inspirovat studenty, aby viděli svět novými způsoby, aby byli odvážní ve své práci a prožívali vše, co studentský život přináší.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  Otázky