Keystone logo
University of St Andrews MLitt v muzejních a památkových studiích
University of St Andrews

MLitt v muzejních a památkových studiích

Saint Andrews, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

08 Aug 2024

Sep 2024

GBP 25 880 *

Na kampusu

* v zámoří / doma: 11 680 GBP

Úvod

MLitt in Museum and Heritage Studies připravuje studenty na zaměstnání v muzeích s širokým školením ve všech typech muzeí, galerií a dalších památkových zařízení.

Detaily kurzu

MLitt in Museum and Heritage Studies je vyučovaný postgraduální program, který provozuje Graduate School of Interdisciplinary Studies, ve spolupráci se School of Art History a Museums of the University of St Andrews . MLitt je zaměřen na studenty, kteří chtějí zahájit kariéru v muzeu nebo galerii, nebo na ty, kteří hledají změnu uprostřed kariéry.

Hlavní body

  • Program poskytuje průpravu v teoretických i praktických prvcích muzejních studií a zároveň nabízí příležitost ke specializaci
  • Tento titul poskytuje širokou odbornou přípravu, která pokrývá všechny typy muzeí, galerií a památkových zařízení a zahrnuje principy konzervace, muzejního vzdělávání, plánování a designu výstav a řízení.
  • Výuka obvykle probíhá na univerzitě, zatímco vybrané strukturované návštěvy muzeí, uměleckých galerií, historických domů, lodí a dalších památek poskytují studijní zkušenost programu.
  • Studenti se mohou ucházet o provedení praktické projektové práce z portfolia možností s širokou škálou hostitelských organizací. Patří sem muzea University of St Andrews , která spravují a sdílejí více než 115 000 objektů v celé řadě oborů, od umění po zoologii, a zajišťují výstavy, programy a digitální zapojení. Praktická práce na projektech je orientační, počet projektů, které mají studenti k dispozici, se bude rok od roku lišit
  • Studenti se také mohou přihlásit k účasti na letním výměnném programu v naší partnerské instituci, École du Louvre.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky