Keystone logo
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation ONLINE MAJSTER VĚDY INTEGROVANÝ DESIGN, OBCHOD A TECHNOLOGIE
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation

ONLINE MAJSTER VĚDY INTEGROVANÝ DESIGN, OBCHOD A TECHNOLOGIE

South Los Angeles, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akademie online Master of Science v integrovaném designu, obchodu a technologií učí studenty, jak kriticky a kreativně myslet na křižovatce umění a designu, obchodu, technologie a komunikace. Naši studenti si osvojí schopnosti a dovednosti pro řešení problémů na vysoké úrovni, které lze uplatnit v širokém spektru průmyslových odvětví, oborů a oblastí úsilí, a myšlení, které zahrnuje celoživotní učení. Prostřednictvím strategického uplatnění designu zaměřeného na člověka poháněného rozmanitostí a začleněním, technologií, agenturou a bezuzdnou kreativitou budou absolventi Akademie rozvíjet nové způsoby práce, učení, spolupráce a zapojení do našich komunit a řídit pozitivní změnu pro společnost a životní prostředí.

Online Master of Science v integrovaném designu, podnikání a technologii je magisterský program s 38 jednotkami, který lze dokončit za 19 měsíců. Naše kurzy vyučuje uznávaná fakulta USC ve společném interaktivním online prostředí. Všechna sezení jsou živá, kde studenti a profesoři sdílejí nápady a společně řeší problémy. Mezioborový učební plán také vyžaduje dvě (2) osobní bydlení, ve kterých studentské týmy pracují na výzvách v reálném světě ve spolupráci s předními neziskovými a neziskovými organizacemi v místech jako San Francisco, Boston, Estonsko a Portoriko . Tyto rezidence jsou nesmírně obohacující a dávají postgraduálním studentům příležitost setkat se s lidmi a místy, která mění svět.

Jak se zvyšuje rychlost a složitost podnikání a technologie, je mezioborové myšlení kritičtější než kdy dříve. Dnešní lídři v oboru hledají talenty, jejichž myšlení dokáže spojit jednotlivé body, syntetizovat informace napříč obory a překonat technologické trendy. Analytici dat označili „řešení problémů, kritické a kreativní myšlení, spolupráci, komunikaci a etické uvažování a myšlení“ jako nejžádanější dovednosti od všech zaměstnavatelů, ale zejména v oborech STEM: 91% povolání STEM uvedlo tyto dovednosti v většina jejich popisu práce ve srovnání s 55% povolání, která nejsou STEM. Navíc 73% společností uvádí, že investují do designu, a polovina všech IT pracovních míst nyní vyžaduje digitální design. Investice do kreativního myšlení vedly k růstu „hybridních“ pracovních míst, která vyžadují adaptivní myslitele, kteří mohou pracovat napříč tradičními doménami: digitální nástroje a analýza dat, podnikání a management, stejně jako kreativita a design.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy